درباره نقد تبلیغات // به پیشواز جلسه چهارم دوره آموزشی نقد تبلیغات می رویم

مجتبی محمدیان: بعد از برگزاری سه جلسه صوتی در سایت کافه بازاریابی با عنوان دوره آموزشی نقد تبلیغات قصد دارم تا قسمت چهارم را بزودی ارایه بدهم. در این بین نیز در کانال کافه بازاریابی سعی کردم با جملاتی در مورد نقد با عنوان "جملاتی برای نقد بهتر تبلیغ" پرداختن به بحث پیرامون نقد تبلیغ را رها نکنم. امروز در این یادداشت بد ندیدم برخی از این جملات را با شما در سایت هم در میان بگذارم (در جریان باشید بر خلاف خیلی از سایت ها روند تولید محتوا در سایت و کانال کافه بازاریابی کاملا با هم متفاوت است و شما در کانال کافه بازاریابی محتوایی را خواهید دید که در سایت نمی بینید و البته بالعکس) علاقه دارم دیدگاه شما را در مورد جملات زیر که در کانال کافه بازاریابی هم منتشر شدهبدانم. در ضمن به توصیه دوستان سه جلسه صوتی آموزش نقد تبلیغ که پیش از این فقط بر روی سایت کافه بازاریابی قرار داشت روی آپارات هم قرار گرفت که در انتهای این گزارش می توانید انها را (اگر گوش نداده اید) گوش کنید. منتظر قسمت چهارم آموزش نقد تبلیغات باشید.

مجتبی محمدیان - نقد تبلیغات (۲) مجتبی محمدیان - نقد تبلیغات (۳) مجتبی محمدیان - نقد تبلیغات (۴) مجتبی محمدیان - نقد تبلیغات (۵) مجتبی محمدیان - نقد تبلیغات (۶)

 

 


10 thoughts on “درباره نقد تبلیغات // به پیشواز جلسه چهارم دوره آموزشی نقد تبلیغات می رویم”

  1. حق باشماست ب همین خاطر گقتم اول یه پست بذارم که یک ریویویی کرده باشیم. در مورد کتاب هم به نظرم کتاب خود نویل کارول بسیار خواندنی است. البته در مورد نقد مباحث زیادی مطرح است.

  2. حق باشماست با همین خاطر گقتم اول یه پست بذارم که یک ریویویی کرده باشیم. در مورد کتاب هم به نظرم کتاب خود نویل کارول بسیار خواندنی است. البته در مورد نقد مباحث زیادی مطرح است.

 1. آقای محمدیان سلام
  چه خبر خووبی ... واقعا خوشحالم که دوباره قراره در کافه بازاریابی کلاس نقد داشته باشیم.
  در مورد جمله هایی که فرمودین ... جمله دوم خیلی به دلم می شینه و فکر می کنم در نوشتن همیشه باید بهش توجه کنم ... اینکه تبدیل به گزارشگر صرف نشیم و فقط خوشامدها و بدآمدهایمان را از اثر بیان نکنیم.
  کتاب نوئل کارول رو نسخه الکترونیکیش رو تونستم تهیه کنم و به زودی در برنامه مطالعه ام قرار داره.
  منتظر کلاس نقد هستیم، پایدار باشید.

 2. اهدای سلام خدمت جناب محمدیان ارجمند
  منتظر بخش بعدی هستیم. بنده در این مبحث بی صبر و تحمل هستم زیرا اشتیاق زیادی دارم به دانستن این مبحث و گویا مشغله های جنابعالی زیاد است و هنوز بخش بعدی آماده نشده است. برای جنابعالی آرزوی توان مضاعف دارم.
  ایام بکام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *