تبلیغ بازها // این بار با فولکس واگن // تعلیق تا پلان آخر

بخش تبلیغ بازهای این نوبت را با تبلیغی از فولگس واگن با شما هستیم. چندی پیش گفته بودم که جذاب ترین اگهی ها برای من آنهایی است که مخاطب را در بخش هایی از اگهی در حالت تعلیق نگه می دارد در این اگهی تقریبا تا انتها در حالت تعلیق خواهید ماند و تیر خلاص در پلان اخر کار زده می شود. با هم این اگهی را ببینیم و لذت ببریم.

 


6 thoughts on “تبلیغ بازها // این بار با فولکس واگن // تعلیق تا پلان آخر”

 1. مجتبی جان عالی.
  مثل همیشه کارهای عالی رو شکار کردی.
  من هم خیلی از یک چنین سبکهای تبلیغاتی لذت می برم. مطمئنا پشتش دلایل عمیقی داره.
  ممنون میشوم اگر کسی دلیل علمی اثربخشی یک چنین سبکهای تبلیغاتی را می داند راهنمایی کند تا در موردش بیشتر مطالعه داشته باشیم.
  متشکر

  1. می گویند مروارید حاضر صید هزاران باره صدف است تا بلکه در دل صدفی مرپاریدی باشد
   این آگهی ها در طی ده سال جمع آوری شده
   سال گذشته یک پک گررافیکی را در اختیار دوستان گذاشتیم
   انسال شاید پک اگهی های تی وی سی رو گذاشتیم

 2. با سلام
  فکر کنم حس این تبلیغ چیزی فراتر از تعلیق بود چون اگر اول ذکر نکرده بودید که تبلیغ مورد نظر فولکس واگن است به هیچ وجه نمیشد حدس زد که آخرش به چه چیزی ختم میشه. البته باور این که کل تایم مدرسه را به عشق برگشت به خانه با ماشین خاص طی کنیم عجیب بود برام. ولی لحظه آخر که ماشین در حال محو شدن در خیابان بود نکته جالب نشستن برف روی سایر ماشین ها بود به نوعی که فقط touareg در آن بولد بود و به چشم می آمد.
  با تشکر

 3. برایم جالب است که وقتی به روند تیزرهای تبلیغاتی فولکس واگن دقت می کنم، میبینم که بر خلاف ایده به کار رفته در تیزر تبلیغاتی بسیاری از اتومبیلهای بین المللی، بخصوص اتومبیل های شرقی، که معمولاً اشاره مستقیم به ویژگی های فنی اتومبیل دارد، ایده های تبلیغاتی فولکس واگن به هیچ اشاره مستقیمی به ویژگی های فنی اتومبیلهایش ندارد. در واقع احساس می کنم که این برند با پاسخ به این سوال که “چرا فولکس واگن بخرم؟” دلایل متقاعد کننده ای به مخاطب خود برای خرید از این برند می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *