تبلیغ بازها // دیدن این آگهی احساسات شما را تحت تاثیر قرار می دهد.

بخش تبلیغ بازهای این نوبت را با تبلیغی از یک بنیاد بیماری های خاص با شما هستیم. جذاب ترین آگهی ها برای من آنهایی است که مخاطب را در بخش هایی از اگهی در حالت تعلیق نگه می دارد و ناگهان مخاطب را شوک می کند. این شوک برخی مواقع می تواند شوک احساسی باشد. با هم این اگهی را ببینیم و لذت ببریم.

 


18 thoughts on “تبلیغ بازها // دیدن این آگهی احساسات شما را تحت تاثیر قرار می دهد.”

 1. سلام خدمت دوستان خوب ما در کافه
  جناب آقای محمدیان
  فوق العاده تاثیر گذار بود، من چند بار با تصویر و چندین بار هم فقط موسیقی رو گوش کردم عالی بود بعد از ۲ یا ۳ بار دیدن تمامی تصاویر حک شد توی ناخوداگاه وجودم نکته های خیلی زیادی رو در خودش داشت
  کوز آپ های جذاب از صورت مادر و کارت پوستالی که در دست داشت.
  Change Focus های فوق العاده از چهره مادر بر روی قاب عکس سیاه و سفید
  Change Focus بسیار دلنشین و زیبا زمانی که در حال نوشتن کلمه دختر بر روی کاغذ بود و انتقال احساس کلمه Love که بعد از نوشتن کلمات ادامه داشت.
  تصاویر ساده و تک رنگ که زمان حرکت دوربین بر روی کارت های تولد احساس زندگی و شادی رو انتقال می داد اما در عین حال غمی عمیق از نحوه چیده شدن کارت های سال های متمادی بر روی میز
  این آگهی در کل انتقال مفهومی فوق العاده رو می تونه ایجاد کنه
  من در نهایت دو نوع برداشت داشتم از این آگهی یکی فوت شدن دختر این خانواده بر اثر سرطان که در انتهای آگهی پیام برای کمک به پیدا کردن راه حل برای آن شده است و بچه ای دیگر که دارد زندگی می کند
  و
  برداشت دوم حسرت مادر در ندیدن دخترش در روزهایی که قرار است بزرگ شود و دیگر شاید هرگز آنها را نبیند.

  با سپاس

 2. با سلام خدمت جناب آقای محمدیان
  الحق تاثیر گذار و بی نظیر بود. تبلیغ نبود . نهایت درک احساسی عمیق و غمناک بود. احساسی حاصل از حضور بیماری ناخواسته. من به حدی تحت تاثیر نحوه ارسال پیام شدم که نتوانستم به چیز دیگری فکر کنم. جناب آقای محمدیان از این لحظه ارزشمندی که برای بنده ایجاد نمودید قلبا از شما سپاسگذارم

 3. سرطان مغز یکی از علل اصلی مرگ ناشی از سرطان در بزرگسالان است ،
  به نظرم تبلیغ ساده و در عین حال قدرتمندی (مخصوصا در زمان خود) بوده است؛ به قول استاد عزیزم جناب دکتر محمدیان تبلیغات احساسی قدرت بیشتری در تاثیرگذاری بر مخاطب دارند.و این تبلیغ به خوبی با استفاده از موزیک ،نشان دادن مادر مبتلا به سرطان و فرزند کوچکش و کارت پستالها ... احساس مخاطب را نشانه رفته است.

  جناب اقای محمدیان عزیز؛ راستی ارشیوی از تبلیغات برنده ی جوایز فستیوال تبلیغات کن ۲۰۱۵ جمع آوری کرده ام.به نظرم میتوانیم تعدادی از انها را در کافه قرار دهیم .نظر شما چیست ؟

   1. عرض ارادت
    استاد برنامه ویژه ای برای معرفی فستیوالها در کافه در نظر دارم ،که حتما در مورد آن با شما مشورت خواهم کرد .
    در مورد تبلیغات ویدیویی برنده جوایز امسال هم، فکر کردم تاپیک "تبلیغ بازها" صرفا معرفی و نمایش تبلیغات است و شاید اینجا بتوانیم قرار دهیم.با اینحال سه شنبه در این مورد دستورات نهایی را از شما دریافت میکنم.
    شاد باشید

  1. ان شالله در مورد سلیقه و افزایش سواد بصری و مباحث مربتط یادداشتی را در حال آماده سازی هستم
   موضوعی است که بارها شنیده ام و البته دیدگاه چالشی دارم که فعالان تبلیغات و جامعه بازاریابی را به چالش خواهد کشید

 4. با سلام و عرض ارادت
  تبلیغ ساده و در عین حال تاثیر گذاری بود، ولی بنظر بنده استراتژی (عاطفی، احساسی)مورد استفاده بیش از حد پررنگ شده و توجه مخاطب را از پیام واقعی دور می کند. تبلیغات احساسی در بازاریابی مصرفی تاثیروسیعی بر مخاطب دارد ولی در بازاریابی صنعتی این گونه نیست.
  با تشکر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *