تبلیغ بازها // فولکس واگن // دردسرهای یک خانم قد بلند در ملاقاتهایش

بخش تبلیغ بازهای این نوبت را با تبلیعی از  فولکس واگن با شما هستیم. بازهم در انتهای این آگهی غافلگیر می شوید. یادمان نرود بخش تبلیغ بازها از زیاده گویی پرهیز می کند و شما را صرفا دعوت می کند به دیدن تبلیغات لذت بخش.

 

سوال اختیاری: آیا این اگهی اون قدر جذاب بود که برای دیگران تعریفش کنید؟

 


11 thoughts on “تبلیغ بازها // فولکس واگن // دردسرهای یک خانم قد بلند در ملاقاتهایش”

 1. با سلام
  تبلیغ زیبایی بود. ممنون از جناب محمدیان

  البته این آگهی بنده را به یاد سالهایی پایانی دهه ۷۰ شمسی انداخت که دوستی برایم تعریف میکرد در نمایشگاه خودروی تهران، شخصی با قد بسیار بلند (تخمین دوست بنده بالای ۲ متر بود) دسته چک در دست، با صدای بلند اعلام میکرد اگر من بتونم خودروی ایرانی انتخاب کنم که راحت پشت فرمان قرار بگیرم همین الان چکش را می نویسم! و بعد از نشستن در انواع خودروهای وطنی که لحظه به لحظه هم بر تعداد تماشاگرانش اضافه می شد درنهایت خودروی دوو ماتیز انتخاب گردید! که به اعتقاد بنده این بیشتر به یک شوی تبلیغاتی شبیه بود. هرچند خودروی ماتیز از نظر جاداری پشت فرمان فوق العاده است.
  البته از نظر تعریف کردن برای دیگران : خیر!
  تبلیغ بسیار معروف و زیبای فرمان پذیری تریلی های کمپانی ولوو در سرعت بالای دنده عقب که توسط ژان کلود انجام شد همچنان برای بنده شاهکاری است که برای عزیزانی که آن را ندیده اند معمولاً تعریف میکنم !

 2. سلام به دوستان کافه بازاریابی
  متشکرم از جناب محمدیان عزیز برای این تبلیغ. من قبلا این تیزر رو دیده بودم و ازش لذت برده بودم. اگر به تبلیغ دقت کنیم میبینیم المانهای زیادی رو در کانسپت آگهی بکار برده و حتی رعایت کرده. یک نیاز رو به شکل Fun بزرگنمایی کرده و با یک پایان داستانی راه حل نیاز رو نشون داده. اینکه بشه به این خوبی ویژگی بارز یک محصول رو به نمایش گذاشت یک هنر و حتی علم بزرگه.
  البته برای اینکه برای دیگران تعریفش کنم شاید فقط ایده ی خوبش باشه و قیمت بسیار مناسبش وگرنه اونقدرها هم ماشین جذابی نبود. نمیدونم آیا باید این تبلیغ رو صرفا یک آگهی جایزه بگیر قلمداد کنم یا آگهی است که تونسته به فروش کمک کنه. شخصا فکر میکنم مورد اول درست تر باشه.
  متشکرم

 3. سلام خدمت همه حاضرین ارجمند
  تبلیغ جالب و متفاوتی است اما یک ضعف دارد و آن هم اینکه مشکلات قد بلندی در پایان داستان در ذهن مخاطب بیشتر از خود خودرو ماندگار میشه به دلیل اینکه تمرکز در ارائه این حس ها خیلی بیشتر از هیجان خودروی راحت برای افراد قد بلنده. البته شاید برداشت شخصی من این باشد. در کل ایجاد یک ارتباط و تولید چنین ایده ای کار راحتی نیست. تصور کنیم که قرار باشد خودمان ایده ای برای این ویژکی محصول ارائه کنیم. برای من کار بسیار سختی است.
  ایام بکام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *