تبلیغ بازها // مرسدس بنز می گوید: به چشم های خود اعتماد کنید

بخش تبلیغ بازهای این نوبت را با تبلیغی از مرسدس بنز با شما هستیم. آن چیزی که می بینید واقعیت دارد. به چشم های خود اعتماد کنید. در عین سادگی یک اگهی تاثیر گذار و غافلگیر کننده به سبک بنز.

برای دوستانی که جدیدا به جمع ما پیوستند می گویم که بخش تبلیغ بازها صرفا برای دیدن و لذت بردن از تبلیغات خوب دنیاست. هدف نقد و کالبدشکافی انها نیست. شما از احساستان و نکاتی که از دیدن این آگهی به ذهنتان می رسد می توانید برای ما بنویسید.


9 thoughts on “تبلیغ بازها // مرسدس بنز می گوید: به چشم های خود اعتماد کنید”

 1. سلام و روزبخیر
  اگر از بحث علاقه شدید من به مرسدس بنز و بازاریابی و تبلیغاتش بگذریم باید بگم باز هم از تبلیغات مرسدس لذت بردم. اول از همه به استفاده از حرف تعریف The قبل از عبارت SLR اشاره میکنم که این خودش نکته ظریفیه که بدون اینکه مخاطب متوجه بشه روش تاثیر دو چندان میگذاره و در ذهن SLR رو به عنوان یک شخصیت القا میکنه. اینکه SLR هر ماشینی نیست و همون The نمیگذاره که مخاطب حتی به خودش اجازه بده که SLR رو در گروه های ماشینی طبقه بندی کنه.
  و عبارت واقعی بودن هم که دیگه یه دنیا حرفه و واقعا عالی بود.
  در کل مرسدس بنز خودش رو در حدی به مخاطب القا میکنه که مشتری مرسدس رو چیزی فراتر از یک ماشین ببینه و نتونه اون رو به مقام مقایسه یا سنجش قرار بده.
  متشکرم از پست جذابتون جناب محمدیان عزیز

 2. با عرض سلام خدمت جناب محمدیان و اهالی کافه
  بنظر بنده فارغ توضیحاتی که دوستان فرمودند نکته مهم در یک تبلیغ جدا از بیان نکته اصلی نشان دادن جزئیات به صورت liveمی باشد.در این تبلیغ نحوه رنگ بندی محیط(گرایش به تیرگی)موجب این می شود که علارغم زنده بودن جریان زندگی به تصویر کشیده شده، دید بیننده به این ماشین زیبا خیره شود.البته نوری که به طور مستقیم بر روی slr افتاده هم به این مسئله کمک می کند.لااقل این نکته در مورد خود بنده صدق میکرد.
  با تشکر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *