تبلیغ بازها // Mercedes benz // در یک کلام بی نظیر

مرسدس بنز بارها به خاطر تبلیغات بی نظیرش نقل محافل گوناگون بوده است. بخش تبلیغ بازهای این نوبت را با تبلیعی از  Mercedes bens  با شما هستیم. مگر می شود این قدر در یک اگهی خودرو را دوست داشتنی نشان داد. باز هم در انتهای آگهی غافلگیر می شوید.

 .سوال اختیاری: چه ظرافتهایی در این آگهی دیدید؟ چرا این اگهی این قدر درست است؟۲۲

 


12 thoughts on “تبلیغ بازها // Mercedes benz // در یک کلام بی نظیر”

 1. بقول خودتون مگه میشه این آگهی رو دوست نداشت؟!
  شخصا این کار رو خیلی دوست دارم. البته نکته ای که خیلی برام جالبه در ثانیه ۵۰ آگهی اتفاق میفته
  زمانی که کودک از خیابون رد میشه و خودرو ترمز میکنه عقربه های اون ساعت بزرگ ۲ و ۱۰ رو نشون میده. اعدادی که بهترین و امن ترین حالت گرفت فرمان در خودروست و هرگز نمیتونم تصور کنم این صحنه در تبلیغ مرسدس بنز اتفاقی باشه!

 2. عالی بود این تبلیغ به نظر من نیازی به تعریف ، تحلیل ، ارزیابی و توضییح ندارد .
  یک تفاوت در تبلیغات خودمان دیدم که اکثر مواقع زمانی خلق می شوند که کار فرما غم نام دارد و زمان بسیار کم است
  و فقط انتظار از تبلیغ افزایش فروش است .

  روزگارتون پراز لطف خدا

 3. با سلام و عرض ادب
  تبلیغ جالب و اثرگذاری است که به نظر بنده ناشی از دو عامل اصلی است:
  اول اینکه تمامی حرکات، ریتم آهنگ، شلوغ نبودن خیابان، نیمه شب،ومرد پلیس، کمربند ایمنی و.... تماما در یک راستا و به نمایش گذاشتن یک ویژگی در تلاش است و آن اینکه احساس آرامش را به بیننده منتقل می کند.
  دوم اینکه در انتقال این حس آرام بودن در خلال تبلیغ بدون اینکه با آوردن نامی از برند ذهن مشتری را مختل و تمرکز او را برهم بزند فقط در انتهای تبلیغ، خود را ابتدا با آرم روی سوییچ و در آخر به صورت مستقیم معرفی میکند. برخلاف خیلی از تبلیغات ما که از همان ابتدا مدام نام برند برده می شود و ذهن مشتری را از تمرکز روی پیام تبلیغ باز می دارد.
  واقعا این تیزر یک تبلیغ به معنای واقعی خود بود با تشکر

  1. منم میخواستم دقیقا به همین نکته اشاره کنم. که گویا ماشین خانواده BMW هست ولی پسرک با تلاش خیلی زیاد خودشو به بنز و لذت سواری با آن هرچند کوتاه و با منت میرسونه. یکی دیگر از جنگ تبلیغاتی های بین بنز و BMW را در این تبلیغ شاهد بودیم.

 4. البته یاد خودم افتادم که سالها قبل که برای اولین بار ماشین های بنز وارد ناوگان پلیس ایران شده بود به بهانه پسرک کوچک همراهم از آقاپلیس های مهربان خواستم که اجازه بدهند چند دقیقه ای توی ماشینشان بشینیم!!!!!! و البته فکر کنم مال ۲۰ سال پیش است .....

 5. سلام
  من که کلا طرفدار مرسدس و تبلیغاتشم و این تبلیغ هم عالیه. ولی به شخصه فکر میکنم دلیل درست بود این آگهی برمیگرده به قدرت شناخت مرسدس بنز از روانشناسی آدمها. به نظرم مرسدس دقیقا می دونه باید چگونه یک مساله رو بیان کنه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *