جشنواره تبلیغاتی کرستا و یک خبر خوب و بسیار مهم برای صنعت تبلیغات و بازاریابی

Cresta Awards یکی از جشنواره های مطرح و به نام حوزه خلاقیت و تبلیغات در دنیاست. این جشنواره ی ۲۷ ساله در کنار جشنواره هایی مثل لیا، گرتی و دی اند اد از جمله مهمترین جشنواره های جهانی است که خود را یک سازمان استاندارد خلاقیت میداند.

کرستا از سال ۱۹۹۳ فعالیت خود را آغاز کرده و همه ساله آثار خلاق در سراسر جهان را بررسی می کند. در نوامبر سال ۲۰۱۸ ، نانسی راس بنیان‌گذار این مجموعه بازنشسته شد و هم اکنون یک تیم جدید و خلاق مسئول امور جشنواره تبلیغاتی کرستا است. در حال حاضر لوئیس بلکول و آلن پیج مدیرمسئول این جشنواره بین‌المللی خلاقیت هستند.

 سه حوزه اصلی فعالیت کرستا بصورت زیر است:

۱) Cresta Awards (جایزه کرستا): اهالی تبلیغات این نشان را عادلانه‌ترین ارزیابی برای کارهای خلاقانه‌ی در جهان میشناسند.

۲) Cresta Work/Life: الهام‌بخش و حامی جامعه خلاقیت.

۳)Cresta Futures: حامی نسل بعدی این حرفه.

جشنواره تبلیغاتی کرستا در سال کرونا

چند روز گذشته مدیر جشنواره کرستا در انگلستان (Cresta awards)  که یکی از برجسته ترین جشنواره های خلاق تبلیغات است. در سایت رسمی جشنواره و در ایمیلی به تمام داوران اعلام کرد که ورود برای تمام آژانس ها و فریلنسرهای جهان رایگان شده است تا در این شرایط بد اقتصادی بتواند قدمی برای انگیزه بیشتر و رشد خلاقیت در تبلیغات جهان باشد.

ورودی جشنواره تبلیغاتی کرستا رایگان شد

امسال همچنین در این جشنواره جایزه ای به نام جوایز کسب و کار خلاق اضافه شده که می تواند برای کشور ما هم مهم باشد. وصل کردن به یکدیگر، الهامبخشی و حمایت از خلاق جهانی از جمله رویکردهای جشنواره جهانی خلاق تبلیغات کرستا است که امسال قرار است به آن عینیت ببخشد.

پژمان فخاریان عزیز نویسنده و کارگردان فیلمهای تبلیغاتی کشورمان، یکی از داوران این جشنواره تبلیغاتی است. در یادداشت اخیر ایشان میخوانیم:

خوشحالم که من در این جشنواره ی جهانی هم یکی از داوران اصلی هستم و پیشنهاد میکنم که همه همکاران عزیزم دز تبلیغات و بازاریابی در این جشنواره در این جشنواره با دقت شرکت کنند.

هفته آینده بیشتر از این فرصت جهانی در حوزه خلاقیت خواهیم گفت.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *