دامستوس به تنهایی در صدر جدول// رتبه بندی و ارزش گذاری آگهی های ایران // نتایج جامع آذر

همراهان کافه بازاریابی، همان طور که در کانال تلگرام کافه بازاریابی شاهد بودید از ماه تابستان امسال رتبه بندی و ارزش گذاری آگهی های ایران “در فاز اول آگهی های محیطی” شروع شد و انعکاس خوبی هم نزد اهالی فن و متخصصان داشت. پیامهای متعدد شما بعد از شروع این حرکت ما را بر آن داشت تا از نحوه ارزش گذاری گزارشی ارایه دهیم که پیش از این در سایت خواندید (اینجا) با پایان آذرماه می توانید نتیجه ارزش گذاری ویژه آذر ماه را یکجا ببینید. برای دیدن لحظه به لحظه ارزیابی ها نیز با کانال ما همراه باشید.

حالا با هم ضمن دیدن جدول نهایی آذر ماه، آگهی های ارزش گذاری شده آذر را به ترتیب ببینیم. ان شالله تا پایان سال بهترین آگهی ها به نظرسنجی عموم گذاشته خواهد شد.

دوستان زیادی طرح های خود را برای ما فرستادند که به دلیل اینکه در قالب رسانه نبود و سورس تبلیغ بود از انعکاس آن خودداری کردیم. دوستان زیادی پیشنهاد دادند که این امر در سایت هم صورت گیرد و نظرسنجی عمومی شود که داریم روی این قضیه کار می کنیم و ان شالله رونمایی بزودی خواهد بود.البته در تلاشیم. آگهی هایی که در یک ماه ارزش گذاری شده در ماه بعد قرار نخواهد گرفت. نکته اخر اینکه در ذیل همین مطلب شنونده نقدهای شما هستیم.حالا با هم طرح ها را ببینیم.


2 thoughts on “دامستوس به تنهایی در صدر جدول// رتبه بندی و ارزش گذاری آگهی های ایران // نتایج جامع آذر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *