در سالیان گذشته که رسالت خبررسانی، تحلیل و نقد در نظام بازاریابی را چند وبلاگ به عهده داشتند، کافه بازاریابی با مشاوره آقای دکتر محمود محمدیان و به همت مجتبی محمدیان راه‌اندازی شد تا بر پایه تولید محتوای مداوم بازاریابی و تبلیغات بتواند در نظام بازاریابی کشور جریان ساز باشد.

ما در کافه بازاریابی با رعایت جوانب انصاف فعالیت‌های بازاریابی را رصد می‌کنیم. گروه نویسندگان کافه بازاریابی در تولید محتوا بر اصل دست‌اول، مهم و بروز بودن مطلب اعتقاد دارند. همچنین مطالب در سطح بالایی مشارکت مخاطب را در پی دارد که این در نوع خود و در ژانر سایتهای بازاریابی در کشور بی‌نظیر است. تولید محتوای روزانــه و بدون وقفه در این سالیان طولانی از دیگر اصول کافه بازاریابی است. کافه بازاریـــابی برای جریان سازی در بازاریابی و تبلیغات از روش‌های تخریبی به‌هیچ‌وجه استــفاده نمی‌کند و با تولید محتوای کاربردی جامعه مدیریتی، اجرایی و علمی را به سمت خود جذب کرده است.

دکتر محمود محمدیان
مشاور کافه بازاریابی

مجتبی محمدیان
موسس و صاحب امتیاز کافه بازاریابی

جواد حســــــینی
متخصص بازاریـابی و تـــــــــکنولوژی

محمدحسن عزیزی
متخصص بازاریـابی و امور مشتــــریان

یاسمن کریم پور
عضو شورای نویسندگان و تیم برنامه ریزی و تولید محتوا

مریم دهکانی
عضو شورای نویسندگان و تیم برنامه ریزی و تولید محتوا

2 thoughts on “درباره ما”

 1. درود بر شما
  قبل از هرچیز بابت لطف حضرتعالی کمال تشکر را دارم
  متاسفانه به نظر میرسد تغییرات سایت با سواد اندک حقیر در فضای مجازی همخوانی نداشته!
  متاسفانه طی این چند روز گذشته بالغ بر ۱۰۰ مرتبه به راههای گوناگون وارد سایت کافه شدم.
  مشکل اصلی اینجاست که زمان باز شدن صفحه سایت در لب تاب، ۲۲ آذرماه و آخرین مطلب هم نقد کتاب توسط خانم دهکانی است. (حتی در همین لحظه)
  اما اگر توسط موبایل وارد سایت شوم (از همان اینترنت منزل) می توانم نسخه به روز شده تری (در حد ۲ دی و نوشته خودم) را دریافت کنم. اما با اینکه تعداد ۹ نظر در آن موجود است نهایتا می توانم ۵ نظر را ببینم!
  اینها را عرض کردم که اعلام نمایم مثل همیشه از همان روز اول قصد پاسخ به نظرات را داشته ام ولی گویا باید تا مدتی همچنان درگیر این مسئله باشم و انشاالله بعد از رفع آن درخدمت خواهم بود
  🙂
  مثل همیشه ارادتمندیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *