جمعه گرم زمستانی با همایش ویژه دیجیتال مارکتینگ

جمعه ۷ دی ۱۳۹۷ جمعی از مدیران بازاریابی و اجرایی شرکت‌های مطرح در حوزه های آنلاین و آفلاین گرد هم آمده تا در همایش «مسیر موفقیت دیجیتال مارکتینگ» شرکت کنند. هدف از این رویداد که در سالن همایش دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی برگزار خواهد شد آشنایی مدیران با فضای آنلاین و تاثیر ابزارهای دیجیتال در رشد و موفقیت کسب‌و‌کارها است.

محور‌های همایش در بخش اول مبانی دیجیتال مارکتینگ خواهد بود که از زبان دکتر مهدی دهبان می‌شنویم. سپس یوسف فراهانی با موضوع محتوا یا پادشاه دیجیتال مارکتینگ از اهمیت این موضوع برای حضار خواهد گفت و پیمان شهید نورایی از زیرساختهای فنی و موثر وب صحبت خواهد کرد. بخش چهارم به بحث جذاب استراتژی با سجاد احمدی و تحلیل یک پروژه واقعی اختصاص دارد و در نهایت با جمع بندی و پرسش و پاسخ و صرف نهار در جمعی دوستانه مراسم به پایان خواهد رسید.

آکادمی دیجیتال مارکتینگ، برگزار کننده این رویداد، سال ۱۳۹۴ به همت دکترمهدی دهبان تاسیس شد. هدف از تاسیس این آکادمی افزایش دانش تخصصی و آکادمیک در حوزه دیجیتال بوده و طی این سال‌ها با برگزاری دوره‌های آموزشی برای مدیران، دانشجویان و علاقه‌مندان به این حوزه سردمدار آموزش بازاریابی دیجیتال در ایران بوده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *