رتبه بندی و ارزش گذاری آگهی های ایران // نتیجه ارزش گذاری آگهی های محیطی ویژه "مرداد"// در کانال تلگرام کافه بازاریابی آگهی ها ستاره می گیرند

مثل اکثر موارد می خواهم کوتاه و مختصر از یک حرکت کافه بازاریابی بگویم. چون خوب می دونم که در کانال تلگرام کافه بازاریابی به خوبی در جریان امور هستید. همراهان کافه بازاریابی، همان طور که در کانال تلگرام کافه بازاریابی به نشانی @KafeMarketing_Official شاهد بودید از ماه مرداد رتبه بندی و ارزش گذاری آگهی های ایران "در فاز اول آگهی های محیطی" شروع شد و انعکاس خوبی هم نزد اهالی فن و متخصصان داشت. پیامهای متعدد شما بعد از شروع این حرکت ما را بر آن داشت تا از نحوه ارزش گذاری گزارشی ارایه دهیم که پیش از این خواندید (اینجا). امروز و با پایان مرداد ماه می توانید نتیجه ارزش گذاری ویژه مرداد ماه را یکجا ببینید. برای دیدن لحظه به لحظه ارزیابی ها با کانال ما همراه باشید.

۲۰۱۶-۰۸-۲۸_۲۲-۲۱-۰۶

حالا با هم ضمن دیدن جدول نهایی مرداد ماه، آگهی های ارزش گذاری شده مرداد ماه را به ترتیب ببینیم. (البته آگهی هایی هم بودند که در این ارزش گذاری لحاظ نشدند که به مرور سعی می کنیم ارزش گذاری را کامل تر برای ماههای بعد اجرا کنیم).

۲۰۱۶-۰۸-۲۸_۲۲-۵۲-۵۰

اما چند نکته:

ان شالله تا پایان سال بهترین آگهی ها به نظرسنجی عموم گذاشته خواهد شد.

دوستان زیادی طرح های خود را برای ما فرستادند که به دلیل اینکه در قالب رسانه نبود و سورس تبلیغ بود از انعکاس آن خودداری کردیم.

بزودی فاز چاپی و تلویزیونی ارزش گذاری آگهی ها را هم شروع می کنیم.

دوستان زیادی پیشنهاد دادند که این امر در سایت هم صورت گیرد و نظرسنجی عمومی شود که داریم روی این قضیه کار می کنیم و ان شالله رونمایی بزودی خواهد بود. البته در تلاشیم.

آگهی هایی که در یک ماه ارزش گذاری شده در ماه بعد قرار نخواهد گرفت.

نکته اخر اینکه در ذیل همین مطلب شنونده نقدهای شما هستیم.حالا با هم طرح ها را ببینیم.

۱

کافه مارکتینگ - ارزش گذاری (۱۲)

کافه مارکتینگ - ارزش گذاری (۶)

کافه مارکتینگ - ارزش گذاری (۱۳) کافه مارکتینگ - ارزش گذاری (۴) کافه مارکتینگ - ارزش گذاری (۱۶)

کافه مارکتینگ - ارزش گذاری (۱) کافه مارکتینگ - ارزش گذاری (۳) کافه مارکتینگ - ارزش گذاری (۵) کافه مارکتینگ - ارزش گذاری (۷) کافه مارکتینگ - ارزش گذاری (۹) کافه مارکتینگ - ارزش گذاری (۱۴) کافه مارکتینگ - ارزش گذاری (۱۵) کافه مارکتینگ - ارزش گذاری (۱۸)

کافه مارکتینگ - ارزش گذاری (۲) کافه مارکتینگ - ارزش گذاری (۱۷) کافه مارکتینگ - ارزش گذاری (۱۱) کافه مارکتینگ - ارزش گذاری (۸)

mojtaba mohammadian


8 thoughts on “رتبه بندی و ارزش گذاری آگهی های ایران // نتیجه ارزش گذاری آگهی های محیطی ویژه "مرداد"// در کانال تلگرام کافه بازاریابی آگهی ها ستاره می گیرند”

 1. سلام و خسته نباشید خدمت آقای محمدیان ارجمند و تمامی اساتید کافه
  چندین و چند بار نتایج را نگاه کردم و از دیدگاه های مختلف سعی کردم تا ببینم می تونم نتایج رو زیر سوال برد یا نه، البته نه از جهت شیطنت بلکه برای رسیدن به این نتیجه که این ارزیابی به نظرم کامل و بی نقص انجام شده است. در واقع نتایج کاملا منطقی بود و از این اتفاق بسیار خوشحالم. به نظر میرسد معیار و روشی منطقی و قابل قبول برای ارزیابی تغییرات به وجود آمده است. بنده به اندازه سهم خودم از همه بزرگواران که در این فرآیند نقش داشتند سپاسگذاری می کنم.
  ایام بکام

  1. سپاس جناب ذبیحی
   ان شالله در مراحل بعدی از نظرات جنابعالی هم استفاده می کنیم
   رعایت جانب انصاف و پرهیز از تخریب همیشه تو دستور کار ما بوده
   ان شالله تو کنال هم همراه ما هستید؟

   1. با سلام و احترام
    به نظرم در تبلیغات بیلبورد در سطح شهر به چیزی که کمتر توجه می شه سرعت ماشین ها در حرکت در معابر شهر هست و این باعث می شه نوع فونت و سایز فونت با توجه به جانمایی بیلبورد تغییر کنه متاسفانه می بینیم درتمامی بیلبورد ها تبلیغات یک جور هست ای کاش طراحان محترم به این موضوع بیشتر توجه کنن
    نکته دوم اینکه ای کاش تبلیغات شبانه هم تحلیل می کردین ما در بحث تبلیغات در شب به شدت ضعف داریم به نظرم میزان شدت نور، جانمایی درست لامپ ها تابلو، استفاده از حجم های خارج از کادر بدون نور پردازی و ... مواردی است که باید در طراحی یک تبلیغ محیطی به اون توجه کرد
    سپاس از زحمات شما بزرگواران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *