شنبه های خلاق با برنامه تصویری “ایده شکافی” تبلیغات //” قسمت سوم//تکنیک “ترکیبی”

کافه بازاریابی که همواره سعی دارد تا در زمینه بازاریابی و تبلیغات شکل های جدیدی از برنامه را در اختیار شما قرار دهد از این رو برنامه جدید “ایده شکافی” رو تهیه کردیم که امروز می توانید قسمت سوم آن را ببینید. لازم به ذکر است که این برنامه با یک هفته تاخیر ( و البته به دلیل تغییرات سایت این بار با تاخیر بیشتر) نسبت به کانال کافه بازاریابی روی سایت قرار می گیرد. الان که شما قسمت دوم را می بینید در کانال کافه بازاریابی قسمت چهارم و پنج  در حال اکران است.

 

 

*نام برنامه: ایده شکافی – معرفی تکنیک های خلق آگهی

*تهیه کننده: کافه بازاریابی

*ایده و اجرا: علیرضا سلطانی

*مدت هر قسمت: ۲ دقیقه

*زمان اکران: هر هفته شنبه ها (به استثنا این هفته)

*محتوای برنامه: برنامه “ایده شکافی” به مهندسی معکوس ایده های تبلیغاتی (گرافیکی) می پردازد و تکنیک نهفته در آن را با مثالهای متعدد به شما معرف می کند. در این برنامه به شما خواهیم گفت طراحان تبلیغاتی از چه تکنیک هایی برای خلق ایده و به تصویر کشیدن ذهنیاتشان استفاده می کنند. بروزترین تبلیغات ایران و جهان را در این برنامه ها خواهیم دید.


2 thoughts on “شنبه های خلاق با برنامه تصویری “ایده شکافی” تبلیغات //” قسمت سوم//تکنیک “ترکیبی””

  1. درود بر عزیزان و سروران کافه بازاریابی
    قبل از هر چیزی به نوبه خودم به عنوان کوچکترین شاگرد کافه از زحمات کشیده شده برای آماده سازی این برنامه که بسیار هم خوش ساخت بود تشکر می کنم و تشکر ویژه از آقای سلطانی .
    دوم مساله اینکه صفحاتی مانند این ، تعدد بازدیدکننده بسیار بالایی خواهند داشت و بهتر است که اندکی هم به مباحثه پرداخته بشه . قدرت کافه همواره در مباحثاتش بوده و هست .
    محورهایی مانند بررسی نمونه های وطنی موفق و ناموفق اجرا شده در این زمینه ها ، تناسب تکنیک با صنعتی خاص ، راهنمایی هایی در زمینه بهینه سازی تکنیک ، فرایند های اجرایی سازی و کاربرد متناسب تکنیک و……. می تونند به عنوان محورهای مباحثه در مورد این موضوع در نظر گرفته بشه .
    باز هم از زحمات یک یک عزیزان کافه برای تولید این محتوای فاخر متشکرم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *