تبلیغ بازها // فولکس واگن گلف جدید و تبلیغ مسئولیت اجتماعی آن

تبلیغ بازها // گلف جدید استرس شما را می سنجد

به رسم گذشته و قاعده ای که جناب مجتبی محمدیان بنا نهاده اند، در بخش تبلیغ بازها سعی می کنیم تا بهترین های تیزرهای تبلیغاتی را با تمامی هم کافه ای های عزیز به اشتراک بگذاریم. برای بخش تبلیغ بازهای امروز، تیزری تبلیغاتی از شرکت فولکس واگن رو انتخاب کردیم.

.

.

پاورقی ۱: نظر شما در مورد این تیزر چیست، تا چه حد از آن لذت بردید؟. به نظر شما این تیزر تونسته به درستی مقهوم  رو نشون بده؟

[poll id=”35″]

[poll id=”36″]

[poll id=”37″]

[poll id=”38″]

پاورقی ۲: مطابق معمول، این بخش را همراه با دیدگاههای ارزشنمد خود، با لایک و دیسلایک کردن نیز همراهی کنید.

.


12 thoughts on “تبلیغ بازها // فولکس واگن گلف جدید و تبلیغ مسئولیت اجتماعی آن”

 1. شما دیگه چرا؟
  من متن کپشن های آخر تیزر رو می نویسم به همراه ترجمه

  Stress detector system
  سیستم تشخیص استرس

  not invented yet
  هنوز اختراع نشده

  drive carefully
  (پس) با احتیاط برانید

  اصلا تکنولوژی تشخیص استرس برای خودرو در دنیا وجود نداره. در واقع این تیز می گه خوب بود اگه همچین چیزی وجود داشت،حالا که وجود نداره، حواستون باشه.

  1. ممنون دوست عزیز
   اصلاح شد. در مورد قابلیت شناسایی استرس راننده، چند تیزر تبلیغاتی و مستند وجود دارد که در روز های آتی انها را به اشتراک خواهم گذاشت. همانطور که شما متذکر شدید، پروژه تعیین سطح استرس راننده پیش از شروع رانندگی هنوز در مرحله تحقیقات و آزمایشات اولیه است که همین شرکت فولکس واکن از پیشگامان این موضوعست.
   ارادتمند

 2. سلام به جواد عزیز و دوستان خوب کافه ای
  من واقعا از این تیزر فولکس واگن لذت بردم. احساس میکنم تیزر کاملیه. کامل نه فقط از لحاظ ساختار یک تیزر تبلیغاتی بلکه از لحاظ استراتژِی مارکتینگی که پشتشه.
  ضرب آهنگ تیزر که با حرکات بازیگر و موزیک نمود بیشتری پیدا کرده واقعا عالیه.
  در آخر وقتی اشاره میشه به سیستم تشخیص استرس، آدم فکرش کاملا متمرکز میشه روی این قضیه. و وقتی میگه هنوز اختراع نشده داره میگه که قراره اختراع بشه و همونطور خود شما اشاره کردی فولکس واگن روی تشخیص استرس و حالات شخص داره شدیدا کار میکنه و با این جمله داره میگه که به زودی اختراع خواهد شد و چون در این تیزر به خوبی توی ذهن کوبیده میشه به نظرم به خوبی تونسته این سیستم رو با برند فولکس واگن یکی کنه در ذهن.
  در آخر هم که میگه با دقت رانندگی کنید یک پیام اجتماعی خوب رو میده که کارش رو از همه لحاظ تکمیل میکنه.
  ممنونم از شما جواد عزیز بابت این تیزر و لذت بردم

 3. با سلام
  ممنون واقعا یکی از بهترین تیزرهایی بود که دیدم. من عاشق تیزر هایی هستم که طبیعی جلوه میکنه . ایتدای تیزر مثل این است که دارم فیلم سینمایی میبینم. ریتم اهنگ با حرکات اوج بر میداره، مخاطب و کنجکاو میکنه ببینه که این تیزر به کجا خواهد کشید و همچنین در اخر نیز حرف خود را به صورت نوشتاری میزند. برخلاف برخی تبلیغات داخلی که واقعا اخر تبلیغ متوجه نمیشوم که مفهوم چی بود ، هدف چی بود،(علی رعم اینکه خیلی هم مصنوعی اجرا میشه).
  خیلی ممنون لذت بردم

 4. لذت بخش بود دوست دارم از این بخش صرفا لذت ببرم هر چند اقای دکتر محمدیان تاکید دارند موارد مورد بررسی هم قرار گیرد اما من کماکان سعی می کنم لذت ببرم.ممنون اقای حسینی

 5. به نظر من تبلیغ خوبی بود. یک جور غرور آلمانی هم در این تبلیغ وجود داشت. انگار داره ادعا می‌کنه اگر چنین تکنولوژی ساخته بشه ابتکار فولکس واگن بوده!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *