گزارشی از رویداد حامی‌گری مای‌لیدی از خیریه بهنام دهش‌پور با موضوع آگاهی‌بخشی برای پیشگیری از سرطان پستان

پنج‌شنبه هفته‌ای که گذشت، مهمان رویدادی بودیم که با موضوع آگاهی‌بخشی برای پیشگیری از سرطان پستان به همت شرکت زرین رویا به عنوان حامی خیریه بهنام دهش‌پور برگزار شد.  شرکت زرین رویا از تولیدکنندگان خوشنام و باسابقه در صنعت محصولات بهداشتی است که با برندهایی چون مای‌لیدی، مای‌بیبی و ایزی‌لایف به خانواده‌ها و به‌ویژه بانوان ایرانی خدمت‌رسانی می‌کند.

با توجه به اینکه این برند در طبقه محصولی خود بیشتر خانم‌ها را هدف قرار داده، اسپانسرینگ رویدادی که در خصوص یکی از شایع‌ترین انواع سرطان در میان این قشر از جامعه آگاهی‌بخشی می‌کند، اقدامی شایسته و در خور تحسین است. به‌ویژه اینکه این شرکت در این رویداد با برند مای‌لیدی که محصول نوار بهداشتی را به بازار عرضه می‌کند به عنوان حامی حاضر شده بود.

این رویداد عصر روز پنج‌شنبه ۲۶ مهرماه در فضای باز مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن برگزار شد و تعداد زیادی از فعالان صنعت و تولید و جمعی از اصحاب رسانه، ارتباطات و تبلیغات در آن حضور داشتند. مراسم با سخنان جناب آقای بهمن دهش‌پور پدر زنده‌یاد بهنام دهش‌پور و مدیرعامل شرکت زرین رویا،جناب آقای میزبان آغاز شد و  در ادامه تعدادی از مدیران شرکت زرین رویا در آن به سخنرانی پرداختند.

یکی از اقدامات جالب‌توجه در این مراسم ارائه آمارهای دقیق از میزان شیوع سرطان پستان در هر دو جنس زن و مرد در ایران و جهان و دعوت از اینفلوئنسرها و سلبریتی‌های مرتبط با فعالیت برند بود. حضور خانم لیلا حاتمی به عنوان سفیر این رویداد نیز از یک انتخاب هوشمندانه و فکرشده از سمت برند خبر می‌داد. هم‌چنین شرکت زرین رویا در خصوص نحوه حمایت خود از برنامه‌های پیشگیری از سرطان پستان متعهد شده است که مبلغ ۱۰۰ تومان از فروش هر یک از محصولات خود را به خیریه بهنام دهش‌پور اهدا کند.

یکی از اقدامات جالبی که در حاشیه این رویداد رخ داد اطلاع‌رسانی در خصوص یکی از طبیعی‌ترین مسائل مربوط به خانم‌ها یعنی سندرم پیش از قاعدگی یا همان PMS بود. این حرکت با طراحی پیکسل‌هایی انجام شد که هر یک حاوی یک پیغام طنزآمیز در ارتباط با این سندروم بودند. با وجود چنین اقدام‌هایی به نظر می‌رسد تابوی برخی مسائل که قبلا کمتر به صورت عمومی به آن‌ها پرداخته می‌شد در جامعه در حال شکستن است و نگاه جامعه به آن‌ها تغییر کرده است.

برگزاری چنین رویدادهایی نشان می‌دهد که برندها نه به عنوان سرمایه‌های کسب‌وکار بلکه به عنوان یک موجودیت اثرآفرین می‌توانند در سطح جامعه تغییرساز و جهت‌دهنده باشند و مسئولیت اجتماعی خود را در عمل به انجام برسانند.

 کافه بازاریابی حمایت خود را از این رویداد اعلام کرده و برای مجموعه معظم زرین رویا و همچنین خیریه بهنام دهش‌پور آرزوی موفقیت می‌کند. امید که با ادامه این اتفاقات تاثیرگذار جامعه‌ای آگاه‌تر و برندهایی قدرتمند‌تر در صحنه‌های اجتماعی داشته باشیم.

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *