در پنل تخصصی مجمع جهانی تجارت الکترونیک تجارب طلایی چه گذشت؟

در پنل تخصصی مجمع جهانی تجارت الکترونیک تجارب طلایی چه گذشت؟

◀️قسمت اول : احسان جهانی مدیر عامل کارپینو، شهیدی مدیرعامل payment24

➿آرش سروری کارشناس پنل

🔴آرش سروری: آقای جهانی با خبر شدیم که کارپینوی جدید پوست اندازی کرده این پوست اندازی چطور انجام شده است؟

ما برای ساختن کارپینوی جدید نیاز به سینرژی همه افراد مشغول کارپینو داشتیم، برای این سینرژی به سراغ تحول در منابع انسانی رفتیم، افرادی که در سه دفتر ما حضور داشتند را در یک دفتر جمع کردیم، تعداد کارمند هامون رو از نود و پنج نفر به هفتاد و پنج نفر کاهش دادیم.
برای یکپارچه کردن وهمسو کردن افراد، مفهومی به نام " من مسئولم" را در مجموعه جاری کردیم و هر فردی در مجموعه را مسئول قرار دادیم.
به ساختار ماتریسی در منابع انسانی روی آوردیم که همه افراد در کنار یکدیگر قرار می گیرند و در ارتباط باهم کارها را پیش می برند.

برای پیاده سازی و ایجاد کارایی ساختار دفتر را به صورت open office طراحی کردیم
یک open office واقعی که حتی من به عنوان مدیر عامل کارپینو در مجموعه اتاق ندارم و در میان همکارانم کارهامو پیش می برم.

🔴آرش سروری: اقای شهیدی تجربه ای که از منابع انسانی داشتین چه بوده است ؟
بعد از اینکه دو سال زحمت من با فیلتر شدن سایت اولم به هدر رفت و با توجه به وضعیت الان فکر میکنم که ساختن تیم از همه چیز مهم تر است، من باید کاری می کردم که کسب و کار بدون حضور فرد من هم ادامه پیدا بکند برای همین تربیت نیروی متخصص خیلی مهم است. وقتی تونستم این کار را بکنم فکر میکنم پیشرفت payment 24 شروع شد

در پنل تخصصی مجمع جهانی تجارت الکترونیک تجارب طلایی چه گذشت؟

◀️قسمت دوم : روبن غنی پورمدیر تجاری سازی و توسعه برند های اول سازان
احسان جهانی مدیر عامل کارپینو، سهیل شهیدی مدیر عامل payment 24
حمید رضا محمودی قائم مقام فست کلیک

➿آرش سروری کارشناس پنلکارپینوہ

آرش سروری: بزرگترین تجربه و حرفی که فکر می کنید می توانید به حضار بزنید؟
🔸احسان جهانی مدیر عامل کارپینو: تاکسی پول را در سال ۸۸ راه انداخیتم، ایده ای که از زمان جلو تر بود، ولی ادامه دادیم این مجموعه رو تا به سال ۹۴ رسیدیم و کارپینو راه اندازی شد مسئله بزرگی که باید در تیم وجود داشته باشد اعتقاد به کسب و کار است، تیمی بسازید که به کسب و کارتان اعتقاد داشته باشد.
🔵سهیل شهیدی مدیر عامل پیمنت ۲۴: ما در قدم اول کسب و کاری آنلاین بودیم و مجبور شدیم به خاطر شرایط قضایی و قانونی یک صرافی بزنیم. چیزی که میخواهم بگویم این است بعضی وقت ها انعطاف بالایی در کسب و کار لازم است و گرنه مقاومت بی جا سبب می شود که کسب و کاری شکست خورده داشته باشید.
🔴روبن غنی پورمدیر تجاری سازی و توسعه برند های اول سازان: در کسب و کارها شکست بخورید، اشکال ندارد شکست بخورید، شکست خوب است مخصوصا که در بستر آنلاین مشکل چندانی به وجود نمی آید.
🔹محمودی : مجموعه ما سایت بازتاب را داشتیم بعد این سایت فیلتر شد دوباره سایت تابناک را راه اندازی کردیم. چیزی که میخواهم بگویم این است که اصرار و مداومت در بعضی از کارها بسیار مهم است البته در ادامه هر کاری باید نوآوری را تزریق کنید قرار نیست تکرار داشته باشید


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *