مدیران ارشد سازمان صداوسیما با حضور در آژانس تبلیغاتی بادکوبه، از این شرکت بازدید کردند

تلویزیون قدرت‌مندترین رسانه جمعی کشور. به نقل از روابط عمومی آژانس تبلیغاتی بادکوبه، مدیران ارشد سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران با حضور در آژانس تبلیغاتی بادکوبه، از این شرکت بازدید کردند.

احمد شهریاری معاون منابع مالی و سرمایه انسانی سازمان صداوسیما، عباس مهدوی مهر مدیر اداره کل بازرگانی، محمدحسن توکلیان مدیر امورمالی، ناصر شریفی مدیر امور آگهی‌ها، نسیم فروزنده مدیر پذیرش و ناصر سرلک مدیر دفتر معاونت منابع مالی و سرمایه انسانی در این بازدید حضور داشتند.

در این دیدار فرصتی فراهم شد که به منظور آشنایی و تبادل اطلاعات و نقطه نظرات با مدیران رسانه ملی، رویکرد تبلیغاتی آژانس بادکوبه به صورت تخصصی برای مدیران صدا و سیما تشریح شود تا ایشان با روند کار و جریان تولیدات علمی و خلاق و اثرگذار بادکوبه در حوزه تبلیغات بیشتر از پیش آشنا شوند.

همچنین در طی بررسی جایگاه رسانه و تبلیغات در سطح کشور و بین‌المللی، بر این مهم تاکید شد که همچنان تلویزیون قدرت‌مندترین رسانه کشور است و از این پتانسیل می‌توان در امر تبلیغات، چه تجاری و چه فرهنگی، بیشترین بهره را برد.با توجه به گستره‌ی وسیع مخاطبین تلویزیون و شاخص بالای تاثیرگذاری این رسانه، موثر بودن تبلیغات بر فرآیند موفقیت انواع کسب و کارها و برندها از طریق عملکردهایی مانند تبلیغات، موردی است که قابل چشم‌پوشی نیستو برای پیشرفت بیشتر در این امر، همکاری نزدیک‌تر صدا و سیما با آژانس‌های فعال در حوزه تبلیغات می‌تواند مهم‌ترین گام به حساب بیاید.

برای نیل به این هدف، این بازدید فرصت مناسبی بود تا آژانس تبلیغاتی بادکوبه از نمایی نزدیک و بدون واسطه نظرات و همچنین توانایی‌های تخصصی خود را به سمع و نظر مدیران ارشد صدا و سیما به عنوان بزرگ‌ترین رسانه جمعی کشور برساند و مقدمات همکاری بیشتر و آسان‌تری در آینده را پایه‌ریزی کند.همکاری و مراوداتی که صاحبین کسب و کار و مصرف‌کنندگان ایرانی نیز از ذی‌نفعان آن خواهند بود. به‌گونه‌ای که این همکاری منجر به سهولت فعالیت برندها، تلاش برای منطقی‌تر شدن قیمت‌ها، کاربردی‌تر کردن ضوابط و مسائلی از این دست شود و در نتیجه ما شاهد روندی باشیم که در نهایت موجب رونق و شکوفایی اقتصادی در کشور خواهد شد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *