همکاری گروه چرم درسا با مدرسه عالی کسب و کار ماهان

در دویست و دهمین دوره ام بی ای مدرسه کسب و کار ماهان از همکاری درسا با این مجموعه رونمایی شد

پنجشنبه ۲۲ شهریورماه ۱۳۹۷، در دورهمی دوستانه بادانش پذیران MBA ضمن رونمایی از همکاری درسا با مدرسه کسب و کار ماهان، شاهین فاطمی از مفهوم کسب علم و به دست آوردن خوشبختی سخن گفت؛
آیا خوشبختی بدون دانش به دست می‌آید و ثروت برای رسیدن به آن کافی است ؟
چرا کشور ژاپن با منابع ناچیز خود، رتبه اول کشور خوشبخت و موفق جهان را دارد؟ تنها دلیل خوشبختی کشورهای پیشرفته ثروت نیست، بلکه استفاده از دانش و مدیریت دارایی‌هایشان است.
دانش یک جعبه‌ابزار است، ابزاری که در هر کجایی که لازم باشد می‌تواند برتری ایجاد کند و از فرصت‌ها، مزیت بسازد، هرچه میزان دانش ما بیشتر باشد ابزارهای بیشتری داریم، ابزارهای که به ما کمک می‌کنند آثار ماندگار خلق کنیم . هر موقعیتی می‌تواند برای افراد باهوش بستر کسب علم باشد. علمی که در جایگاه درست خود نه‌تنها پیشرفت فردی ایجاد می‌کند بلکه باعث توسعه جمع می‌شود. بلوغ کارآفرینی و برندینگ تنها حرکت کردن به‌سوی جلو نیست و هیچ جایگاه شایسته‌ای بدون دانش و اتحاد ساخته نمی‌شود ما برای رسیدن به قدرت بالاتر باید از توانایی‌های فردی، سود جمعی ایجاد کنیم تا بتوانیم محبوب‌تر شویم و سرزمین سبزتری بسازیم.
چرم درسا در راستای حمایت از دانش برندینگ و توسعه بستر علم در کشور به مدرسه مدیریت ملحق شد تا ضمن انتقال تجربه و دانش برند درسا، دانش پذیران این حوزه را همراهی و حمایت کند.

جزییات این خبر را در این لینک  ( اینجا ) دنبال کنید

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *