دیروز پریل و این روزها میهن // مفهوم قدردانی در حال گسترش است

مدت زمان زیادی نیست که برندها رو به مفاهیم ورای محصولاتشان آورده اند. برندهایی که مخاطبان را دعوت به “تلاش” می کنند. دعوت به “بهترین بودن” و دعوت به “قدردانی”. مفاهیمی که به شکل متواتر توسط برندها مورد استفاده قرار می گیرد.

“وقت خوب قدردانی” یکی از کمپین‌های اجرا شده توسط برندهای “پریل و پرسیل ” است که در آن مفهوم قدردانی با هدف ایجاد و افزایش توجه اجتماعی، به مفاهیمی همچون مهربانی و قدرشناسی، مثبت اندیشی و مثبت نگری طراحی شده است.

پریل و پرسیل؛ چندسالی‌ست در ماه‌های پایانی سال این کمپین را اجرا می‌کنند. کانسپت این کمپین به شکلی طراحی شده که این برندها هر سال با حفظ هدف اصلی با نگاهی جدید آن را دوباره برای مخاطبان یادآوری می‌کنند.

برای نشر پیام این کمپین از بستر پلتفرم‌های دیجیتال استفاده می‌شود. کمپینی که با هشتگ #وقت_خوب_قدردانی در اینستاگرام و سایر شبکه‌های مجازی، وایرال می‌شود.

این کمپین تمامی خریداران برندهای پرسیل و پریل را هدف قرار می‌دهد و طرفداران این برندها می‌توانند در طول کمپین از هدایا و مزایایی که به آنها عرضه می‌شود، استفاده کنند.

در این کمپین؛ قدردانی از کسانی برای مخاطبان یادآوری می‌شود که نقش مهمی در زندگی افراد دارند اما اتفاقات روزمره باعث شده که میزان اهمیت حضورشان فراموش شود. در سالهای گذاشته ایده‌هایی با هدف قدردانی از اعضای خانواده بخصوص مادر، دوستان، معلمان ،ورزشکاران و… در این کمپین اجرا شده است. ویدیوهایی براساس این ایده‌ها هر سال ساخته و منتشر می‌شوند.

در یکی از ویدیوهای ساخته شده در این کمپین که نزدیک به دوسالی‌ست از عمر انتشار آن می‌گذرد، شخصیت‌های مطرح و سلبریتی‌ها قدردان مادرانشان هستند. مفهومی که این روزها توسط برندهای معتبر همچون میهن هم مورد استفاده و تذکر قرار گرفته است. میهن هم رو به دعوت مخاطب به قدردانی از والدین آورده است و این نکته بسیار ارزشمند است که ارزش های والای انسانی بارها به مخاطب گوشزد شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *