کتاب جعبه ابزار تبلیغاتِ ایران

جلسه ای با دست اندرکاران یک شرکت تبلیغاتی دارید. بعد از طی مراحل اولیه، وارد فاز اصلی مذاکره می شوید. دست اندرکاران شرکت تبلیغاتی برای نشان دادن تسلط خود بر موضوع، شما را با واژه های فنی و اصطلاحات تخصصی در مقوله های مختلف تبلیغات بمباران می کنند. از ادبیات حاکم بر جلسه سر در نمی آورید و یا به صورت اجمالی صرفا کلیاتی از آن را متوجه می شوید. ضعف در برقراری ارتباط مناسب، شما را در انتخاب شرکت تبلیغاتی، همکاری با ایشان و در نهایت تصمیم گیری در خصوص ارزیابی آن دچار تردید کرده و زبان مشــترک بین شـما به عنوان سفارش دهنده آگهی و شرکت تبلیغاتی به عنوان سازنده آگهی را از بین می برد...

اینک بعد از گذشت یک سال تلاش کتاب جعبه ابزار تبلیغات ایران را به شما معرفی می کنیم. کتابی که در آن عمده اصطلاحات رایج صنعت تبلیغات را به زبانی ساده و کاربردی، به صورت یکجا و منسجم تشریح کرده ایم. در نوشتن این کتاب دوست خوبم آقای پویا ایراندوست کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی با بنده همراه بودند. همچنین جناب آقای دکتر محمود محمدیان نیز لطف کردند و با رهنمودهای خود ما را در این مسیر راهنما بودند و یادداشتی نیز برای این کتاب نوشتند. این کتاب حاصل چندین سال فعالیت مستمر در زمینه طراحی و پیاده سازی پروژه های تبلیغاتی است که می تواند زمینه لازم را برای برقراری ارتباط صحیح تر و ایجاد انسجام فکری بین دست اندرکاران شرکت های تبلیغات، کارفرمایان و صاحبان صنایع، دانشجویان و دانش آموختگان رشته تخصصی تبلیغات فراهم آورد. این کتاب را انتشارات مهربان به چاپ رسانده است و می توانید آن را از کتاب فروشی های معروف خیابان انقلاب مراجعه نمایید.


6 thoughts on “کتاب جعبه ابزار تبلیغاتِ ایران”

 1. آقای محمدیان
  سلام
  برای علاقه مندی هر چه بیشتر کاربران و افرادی که از سایت شما استفاده می کنند، پیشنهادی بنظرم رسیده و امیدوارم که مورد قبول واقع شود.
  در صفحه اول سایت سوال یا نظری رو مطرح کنید و زمانی رو برای پاسخ به آن نیز ارائه کنید، سپس برای تعدای از افرادی که در سایت برای این سوال یا نظر شما پاسخ قابل قبولی رو داده اند، تعداد تعیین کرده و برای آنها یک سری از کل کتابهایتان رو هدیه بدهید.
  حتی می توانید از سایر اساتید و نویسندگان محترم نیز درخواست کنید تا برای قرعه کشی، کتاب یا سایر مواردی رو که علاقمند به کاربران و افراد هدیه دهند، به شما داده و در قرعه کشی شرکت دهید.
  همچنین کسانی که کتاب بدستشان رسید، اجبارا تا یک مدت تعیین شده حتما باید نظراتشان را در مورد کتابها برای گذاشتن در سایت به شما ارسال نمایند.
  با تشکر

 2. با سلام
  ضمن تشکر و قدردانی بابت تهیه و تدوین چنین کتاب ارزشمندی که جای خالی آن در بازار ایران محسوس بود.
  موردی که در کتاب نظر اینجانب را به خود جلب کرد :
  در بخشی از کتاب که به بررسی مفاهیم tag line و slogan پرداخته شده است به نظر معنی این دو مفهوم به صورت جا به. جا نگارش شده است.
  لذا به نظرم آمد تا این یادداشت را خدمتتان ارسال نمایم.

  با آرزوی موفقیت روزافزون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *