کمپین صد در ۱۰۰ خوگر حضوری جسورانه برای حوزه مبلمان و دکوراسیون در فضای مجازی

وب‌سایت خوگر چندی است که فعالیت خود را به‌صورت تخصصی در حوزه مبلمان، دکوراسیون و معماری داخلی آغاز کرده است. هدف خوگر ایجاد پلتفرمی آنلاین برای بهره‌مندی همه ذینفعان این حوزه از ظرفیت‌های موجود به‌واسطه  یک بستر مبتنی بر وب و فناوری روز است. این استارت آپ که تاکنون بیشتر درگیر مسائل فنی، تولید محتوی و برقراری ارتباط با فعالان حوزه تخصصی‌اش بوده امسال به‌صورت جدی‌تری ایجاد آگاهی عمومی و دسترسی علاقه‌مندان به این امکان جدید را در برنامه کار خود قرارداده. خوگر فعالیت‌های تبلیغاتی خود در  سال ۹۶ را با کمپینی متفاوت باهدف ایجاد آگاهی از برند از طریق شبکه‌های اجتماعی شروع کرده.

در این کمپین، خوگر صد کالا را که می‌توانند تا حدی معرف تنوع محصولات موجود درسایت باشند انتخاب کرده و امکان خرید یک عدد از هر محصول را با تخفیف هایی از یک تا صد درصد فراهم کرده.  این محصولات شامل محصولات اداری، مبلمان خانگی، لوازم تزئینی، مبلمان کودک و نوجوان و کالاهای مورداستفاده برای فضاهای عمومی و تجاری نظیر رستوران و کافی‌شاپ است. کسانی که با حوزه مبلمان و دکوراسیون آشنایی دارند می‌دانند که تخفیف‌های عرف در این حوزه بسیار پایین است و به‌ندرت ممکن است از بیست درصد فراتر رود. به همین دلیل بخش اعظم این پیشنهاد می‌تواند جذابیت بالایی برای متقاضیان داشته باشد.

خوگر با معرفی این صد محصول در یک صفحه اختصاصی امکان مشاهده و انتخاب از میان آن‌ها به‌وسیله علاقه‌مندان  و به اشتراک‌گذاری این صفحه از طرق مختلف را ایجاد کرده. تا زمان جشنواره که روز شنبه ۲۳ اردیبهشت بین ساعت ۱۰:۰۰ تا ۲:۰۰ می‌باشد امکان سفارش کالا وجود ندارد و در این تاریخ کالاها در گروه‌های بیست‌وپنج تابی برای خرید عرضه می‌شوند. تمهیداتی نظیر ایجاد امکان افزودن کالا به علاقه‌مندی‌ها و متعاقب آن اطلاع یافتن از زمان آپلود کالا، ثبت‌نام اولیه کاربر برای سرعت بخشیدن به پروسه خرید و برگزاری گفتگوی زنده از طریق اینستاگرام باهدف تعامل بیشتر با کاربران طراحی‌شده است.

در طول یک هفته فاصله میان نمایش کالاها تا ایجاد امکان خرید آن‌ها خوگر با استفاده از ظرفیت‌های موجود در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی اقدام به معرفی این کمپین به علاقه‌مندان می‌کند. ازآنجایی‌که هر خریدار در هر بار خرید امکان انتخاب تنها یک کالا را دارد حداکثر صد نفر به کالای موردنظرشان دست خواهند یافت. سایر افرادی که با ثبت‌نام درسایت و سعی در خرید کالا در جشنواره مشارکت کنند و موفق به خرید نشوند پنجاه بن خرید معادل ۵۰,۰۰۰ تومان امتیاز خرید از خوگر دریافت می‌کنند.

خوگر که پیشگام ایجاد یک پلتفرم اختصاصی آنلاین در حوزه مبلمان، دکوراسیون و معماری داخلی است امسال قصد برگزاری سلسله کمپین‌هایی را دارد که می‌توان انتظار داشت با موفقیت آنها نظر و همراهی گروه بزرگی از فعالان و علاقه‌مندان این حوزه را به خود جلب کند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *