سه گانه های رویایی دنیای گرافیک // از این کامل تر نمی شه!

سه گانه های رویایی دنیای گرافیک را با یک توضیح تکراری آغاز می کنم. این بخش یعنی “سه گانه های رویایی دنیای گرافیک” بخشی برای “مرور بی توضیح” تبلیغات گرافیکی خوب است. بخشی از تولیدات دنیای تبلیغات به قدری زیباست که می توان با دیدن ان لذت برد. در این نوبت تبلیغ سه گانه ای از یک ایستگاه رادیویی (ایستگاه رادیویی بیجینگ) رو براتون در سایت کافه بازاریابی قراردادیم. ببینید و لذت ببرید.

برای دیدن با کیفیت تصاویر روی ان کلیک کنید

 

سه گانه رویایی دنیای گرافیک
سه گانه رویایی دنیای گرافیک

 

سه گانه رویایی دنیای گرافیک
سه گانه رویایی دنیای گرافیک

 

سه گانه رویایی دنیای گرافیک
سه گانه رویایی دنیای گرافیک

طبق روال همیشه در این بخش می توانید با لایک و یا دیسلایک این یادداشت را همراهی کنید. در ضمن اگر نکته خاصی نیز از این تبلیغات برای اطلاع همه داشتید از ما دریغ نکنید.


15 thoughts on “سه گانه های رویایی دنیای گرافیک // از این کامل تر نمی شه!”

  1. سلام و ممنون از این بخش زیبا
   آقای دکتر محمدیان و آقای محمدیان به نظرم بعضی از بخش های کافه هست که درسته شاید نظر زیادی جذب نکنه ولی شک نداریم که مخاطبین بهش علاقه مند هستند، و دنبالش میکنن، این بخش یا تبلیغ بازها به نظرم جزو محبوب ترین قسمت های سایت هست علی رغم اینکه شاید در حدی که باید در قسمت نظرات با استقبال روبرو نشدن.
   وجود ثابت قسمتی برای طرح های تبلیغاتی خلاقانه و تیزرهای مطرح و جالب خیلی از مخاطبان خاموش رو برای سایت نگه میداره، افرادی که دیر یا زود به گروه دست به قلم تبدیل خواهند شد و فکر میکنم تا زمانی که به گروه هدفی که مدنظر سایت هست نزدیک تر بشیم لازمه هوای خواسته های این گروه که تعدادشون هم کم نیست رو داشته باشیم.

 1. با سلام خسته. نباشید .واقعا جالب و تامل برانگیز است. واقعا خواهش‌میکنم‌ در مورد این‌ که چطور میشود خلاقیت تا این حد پرورش داد توضیح‌دهید .پایدار باشید.

 2. سلام حضور دوستان عزیز
  خیلی برام جالبه که دنیای خارج از کشور ما در هر زمینه و در هر جایی به بهترین شکل یا با تنوع و خلاقیت های بالا تبلیغات دارند در صورتی که تو کشور ما تبلیغات از نظر خیلیی ها هنوز خوب جا نیفتاده و نیازی نمی بینند از نوع تبلیغات و تنوع و خلاقیت تبلیغات های خارج از ایران خیلی لذت می برم .
  ممنون

 3. سلام
  یه چیزی بگم! در عین حالی که استفاده میکنم و لذت میبرم برام "آرامش بخش" هم هست!!
  ممنون که زحمت می کشید و محتوای با کیفیت در اختیار علاقمندان قرار میدید.
  سپاسگذارم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *