یونی تاک// اپیزود ۵ // برند در ایران. چگونه باید باشد، چگونه هست!

اپیزود پتجم از مجموعه پادکستهای یونی تاک رو اختصاص دادیم به بحث درباره برند در ایران. میهمان این قسمت از پادکست های یونی تاک آقای دکتر علیرضا صفاری از چهره های سرشناس حوزه برند ایران هستند که گفتگویی را با او انجام دادم. من "یلسمن کریپمپور" شما را به شنیدن این گفتگو دعوت می کنم. برای شنیدن "اینجا" کلیک کنید.


11 thoughts on “یونی تاک// اپیزود ۵ // برند در ایران. چگونه باید باشد، چگونه هست!”

 1. سلام
  به جرأت میتونم بگم این پادکست یکی از بهترین پادکستهای تخصصی بود که تا به حال شنیدم. به خصوص مطالب گفته شده در مورد اژانس های تبلیغاتی مهم و قابل توجه بود.
  خانم کریم پور ممنون از انرژی که برای این مصاحبه گذاشتید, بسیار لذت بردم.

 2. دوستان کافه بازاریابی خصوصا خانم کریمپور عزیز خسته نباشید برای تهیه این گفتگوی جذاب.امیدوارم که این گفتگوها حول یک موضوع مشخص ادامه پبدا کنه تا با رد شدن از مقدمه و کلیات فرصت بیشتری برای پرداختن به جوانب مختلف موضوع فراهم بشه. با تحلیل پایانی دکتر صفاری در خصوص وضعیت آینده با توجه به وضعیت موجود و چشم انداز آتی موافق نیستم و احساس میکنم عینک برندینگ مانع دیده شدن موانع تولید و اشتغال و اقتصاد و رفاه جامعه در دوران تحریم شده بود.
  سپاس مجدد برای هر دو بزرگوار

  1. سلام به جناب محمدی بزرگوار
   خیلی ممنون از نظرتون. با احترام فکر می‌کنم هنوز نگاه جامعه ما به مقوله برند چندان کامل و عمیق نیست و هنوز کارهای زیادی داریم که در این حوزه انجام بدیم و چیزهای زیادی هست که یاد بگیریم.
   با این همه من فکر می‌کنم در دوران تحریم هست که برندها باید به سرمایه‌گذاری جدی برای ماندگار شدن فکر کنند. راه‌حل‌های کوتاه‌مدت نمی‌تونه در آینده دور تاثیرگذار باشه.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *