برای تشکر // مدیا آرشیو سایت خوبی که ارزشش را تبلیغاتچی ها می دانند

 بعضی اتفاقات برای همه ما عادی شده است. بی آنکه بعضی موقع ها به آن فکر کنیم هر روز ان را تکرار می کنیم. زمانی را به یاد دارم در دوران دانشجویی که برای پیدا کردن یک اگهی تلویزیونی باید نامه به دست یا بدون نامه به سراغ مدیران برندها می رفتیم که آیا آگهی تلویزیونی شان را برای کار تحقیقاتی یا کار کلاسی در اختیار ما قرار بدهند یا ندهند. عموما هم پاسخشان نه بود. اما امروز داستان فرق می کند. امروز شما تمام اگهی های تلویزیونی و رادیویی ایران را با طبقه بندی خوب و سرعت عمل بالا در سایت مدیا آرشیو یکجا دارید. بله مدیا آرشیو! همان سایتی که حداقل در یک اژانس در یک روز کاری حتما نامش یک بار تکرار می شود. همان سایتی که بخش پایش رسانه را برای خیلی ها راحت و رایگان کرده است.

داشتم به این فکر می کردم که جامعه تبلیغات چقدر به ارزش کاری که مسولین این سایت، آقای شفاهی و همکارانشان انجام می دهند فکر کرده اند. یا شاید هم داستان برایشان یا برایمان عادی شده است. گمان می کنم مدیا آرشیو توانسته تاثیر سازنده ای در تبلیغات کشور داشته باشد. همه ما برای دیدن اگهی ها رقبایمان بلافاصله و بدون مکس اولین جایی که برای دانلود به سراغش می رویم مدیا آرشیو است. جالب است بدانید چنین سایتی که اگهی های یک کشور را این گونه در اختیار قرار دهد را خیلی از کشورهای حتی توسعه یافته هم ندارند. با دلیلش کاری ندارم. اما امروز تصمیم گرفتم با نوشتن این یادداشت تشکری کرده باشم از زحمات چندین ساله همکاران همه ما تبلیغاتچی ها یعنی مدیا آرشیوی های عزیز.

من نه آقای شفاهی و همکارانش را می شناسم و نه دیدمشان. امروز هم قرار بود چیز دیگری بنویسم اما به طور کاملا ناگهانی تصمیم گرفتم با نوشتن این یادداشت تشکری از این تیم خوب داشته باشم تیمی که احتمالا برنامه های درامدزایی از سایت خود هم دارند که کاملا هم طبیعی است. اگر شما هم تجربه استفاده از این سایت را دارید بد نیست اگر دیدگاه خاصی دارید برای ما و همکاران مدیا آرشیو بنویسید.


4 thoughts on “برای تشکر // مدیا آرشیو سایت خوبی که ارزشش را تبلیغاتچی ها می دانند”

 1. درود بر شما
  من هم از زحمات چندین‌ساله‌ی دست‌اندرکاران سایت مدیاآرشیو؛ و هم از شما به‌خاطر این یادآوری به‌جا و به‌هنگام تشکر می‌کنم.
  با احترام و آرزوی موفقیت

  1. پاینده باشید جناب احمدی عزیز. کافه بازاریابی همواره تلاش می کند ابعاد مثبت فضای تبلیغات رو هم به یاد علاقه مندان بیاورد. جناب شفاهی نیز از انسانهای شریف این نظام هستند که جا داره یه خسته نباشید به ایشان بگویم.

 2. آقای محمدیان ..
  شما همیشه به جریان های خاصی در جامعه بازاریابی و تبلیغات توجه دارید.
  از دوستان مدیاآرشیو ممنونم که چنین مرجع قابل اعتمادی رو برای ما فراهم کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *