با مشارکت شما انتخاب شد // نتیجه فراخوان انتخاب نام ماشین پـرو لباس

دوستان عزیز در تاریخ اواخر اردیبهشت ماه فراخوان پیشنهاد نام برای ماشین پرو لباس را در کافه بازاریابی مطرح کردیم که نتیجه این فراخوان به شرح زیر اعلام می شود.

چه نامی انتخاب شد؟

امروز خرسندیم اعلام کنیم که از بین صدها نام پیشنهادی در کافه بازاریابی توسط شما دوستان بعد از بررسی های فراوان نام "پروموبیل" به عنوان نام نهایی این سرویس انتخاب شد.

تعهد ما برای پرداخت پاداش چه بود؟

طبق فراخوان، قرار ما این بود که پاداش اصلی به پیشنهاد دهنده نام منتخب، و پاداش فرعی به قید قرعه به یکی از مشارکت کنندگان تخصیص یابد.

جوایز تخصیصی چیست؟

رقم یک میلیون تومان از سوی کارفرما برای این نظرسنجی به عنوان پاداش در نظر گرفته شده بود که ۸۰ درصد این رقم به پیشنهاددهنده نام منتخب، و ۲۰ درصد آن نیز به قید قرعه به یکی از مشارکت کنندگان تخصیص یافته است.

برنده فــراخوان: خانم زهرا فرضی // برنده مبلغ ۸۰۰ هزار تومان جایزه نقــــــــدی

برنده قرعه کشی: خانم فرشته ترحمی // برنده مبلغ ۲۰۰ هزار تومان جایزه نقدی

جایزه ویژه: بر طبق روش ما در کافه بازاریابی در صورتی که یک نام توسط چند نفر پیشنهاد شود ملاک ما فردی است که سریع تر نام خود را ثبت کرده است. این بار نیز همین گونه عمل کردیم. نام پروموبیل توسط تعدادی از دوستان پیشنهاد شده بود اما خانم زهره فرضی اولین فردی بود که این نام را پیشنهاد داده بودند. لذا پاداش نقدی این فراخوان به ایشان تعلق می گیرد. با این حال سفارش دهنده این فراخوان یک پاداش ارزشمند دیگر برای نفر دومِ پیشنهاد دهنده این نام، در نظر گرفتند. علت این موضوع این بود که بررسی نظرات نشان می داد که نظر دوم نیز در زمانی ثبت شده بود که هنوز نظرات برای عموم نمایش داده نشده بود. لذا جناب آقای امیر صحاف نیا نیز در این فراخوان برنده دیگر ما هستند که جایزه ایشان استفاده رایگان از سرویس ویژه (پروموبیل) و پرو و دوخت یک لباس اختصاصی دست دوز برای ایشان است.

به ایشان و همه دوستانی که در این فراخوان شرکت کردند خسته نباشید می گوییم. این سه دوست عزیز با چک کردن ایمیل های خود می توانند ترتیب دریافت جوایز خود را ملاحظه کنند. با فراخوان های دیگر کافه بازاریابی همراه باشید.


5 thoughts on “با مشارکت شما انتخاب شد // نتیجه فراخوان انتخاب نام ماشین پـرو لباس”

  1. با سلام و احترام خدمت همراهان گرامی
    کامران روستا هستم مدیر فروش بستر تجارت اجتماعی دیدی بود که ماشین پرو یکی از کسب و کارهای این مجموعه به شمار می آید. ضمن تشکر فراوان از زحمات مجموعه کافه بازاریابی خصوصا جناب آقای محمدیان عزیز که در تمام مراحل کمپین نام گذاری ما را یاری کردند و همچنین تمامی عزیزانی که با مشارکت خودشون باعث برگزاری هرچه بهتر کمپین شدند، به سه دوست عزیزی که برنده مسابقه هستند از جانب مدیریت مجموعه دیدی بود تبریک عرض میکنم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *