انتخاب مردمی جذابترین همکاری برندها با سلبریتها در دهه نودِ تبلیغات ایران

در کافه بازاریابی قصد داریم تا طی یک پروسه فشرده ی نظرسنجی، “جذابترین همکاری برندها و سلبریتی ها را در دهه “نود” تبلیغات ایران مشخص کنیم. در بخش استوری کافه بازاریابی رقابت ها دو به دو صورت خواهد گرفت تا نتیجه نهایی مشخص شود. طبیعی است که نه ما در کافه بازاریابی و نه “مخاطب” به نتایج حاصل از همکاری ها دسترسی ندارد و ملاک ما صرفا “جذابیت همکاری” و جذابیت “کلیه” محتوای تولیدی حاصل از همکاری سلبریتی و برندهاست. آنچه که در استوری ها می آید صرفا تصویر یک مورد از همکاری برای یادآوری موضوع است.

از بین  همکاری شناسایی شده که لیست آن را می توانید ببینید ۳۲ دو مورد توسط هیات انتخاب کافه بازاریابی جهت رقابت انتخاب شده است لازم به ذکر است همکاری های دهه های قبل مد نظر هیات انتخاب نبوده است. همچنین همکاری هایی که صرفا به تولید چند پست تبلیغاتی محدود در فضای مجازی محدود شده در این نظرسنجی لحاظ نشده است.

لیست کامل کاندیدهای رقابت:

از بین ۷۰ همکاری برندها و سلبریتی ها ۳۲ کاندید زیر برای رقابت توسط هیات انخاب کافه بازاریاfی مشخص شده است. در آغاز رقابت جدول رقابت زیر منتشر خواهد شد. رقابتهای را در اینستاگرام کافه بازاریابی دنبال کنید. به طور مداوم نظرسنجی ها در استوری انجام خواهد شد.

پاینده باشید.


2 thoughts on “انتخاب مردمی جذابترین همکاری برندها با سلبریتها در دهه نودِ تبلیغات ایران”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *