فهرست کانال های تلگرامی بازاریابی و تبلیغات // قدیمی ترین کانال ها

امروز داشتم یه سرچ کوچک در مورد فهرست کانال های تلگرامی بازاریابی و تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ می کردم اول گمان می کردم که با یک فهرست ۱۰ یا ۱۵ تایی مواجه شوم اما تعداد، بسیار فراتر از چیزی بود که تصور می کردم. اون قدر زیاد که انتخاب برای مخاطب سخت می شد.

هر چند قدمت در این حوزه شاید جذابتی ویزه ای نباشد اما بد ندیدم که یه لیستی ۶ تایی از قدیمی ترین کانال های حوزه بازاریابی و تبلیغات و بازاریابی دیجیتال رو در قالب این یادداشت بیارم. (بر اساس حروف الفبا)

کانال تلگرام ام بی ای نیوز وابسته به سایت ام بی ای نیوز // ۶۴۰ عضو

شهرام سیف هاشمی و کانال ام بی ای نیوز که در این سالهای اخیر بسیار کم کار شده اند. این کانال با رویکردی فراایرانی بیشتر به تبلیغات خارجی می پردازد. البته تبلیغات و موضوعات بازاریابی ایران را از نظر دور ندارد.

کانال تلگرام ایران ادز وابسته به سایت ایران ادز // بیش از ۷۰۰۰ عضو

ماکان مهرپویا با کانال ایران ادز تکیه گاه مهمی برای بدنه تبلیغات ایران است. ماکان نیز با یک تیم حرفه ای تولید محتوای اختصاصی را برای جامعه هدف در دستور کار دارد.

 کانال تلگرام دنیای تبلیغات وابسته به سایت دنیای تبلیغات // بیش از ۸۲۰۰ عضو

کانال تلگرام دنیای تبلیغات به مدیریت امیرحسین نوریان از قدیمی های تبلیغات با پوشش تبلیغات ایران و جهان و گاهی هم مناسبتهای فراگیر مثل جشنواره فجر و … است.

کانال تلگرام رادیو   // بیش از ۷۹۰۰ عضو

یا همون کانال علیجاه (بازاریابی و تبلیغات) سابق که با تیم خوبی که جمع کرده پوشش تبلیغات روز خارجی، نقد تبلیغات داخلی و اطلاع رسانی رو در دستور کار داره.

کانال تلگرام کار و کسب// بیش از ۱۲۰۰۰ هزار عضو

به مدیریت عادل طالبی جز اولین تکیه گاههای جامعه دیجیتال مارکتینگ ایران بوده است که گاهی هم به طور شخصی از روزمرگی های عادل طالبی در آن می بینیم.

کانال تلگرام کافه بازاریابی وابسته به سایت کافه بازاریابی // بیش از ۹۰۰۰ عضو

و نهایتا کافه بازاریابی هم با مدیریت خودم “مجتبی محمدیان” تکلیفش روشن است. پوشش تبلیغات ایران جهان، نقد و تحلیل تبلیغات و برگزاری جشنواره ای موضوعی مختلف، دیجیتال مارکتینگ و پرداختن به سایر ابعاد بازاریابی نظیر بسته بندی، فروش و … از مهمترین رویکردهای محتوایی کافه بازاریابی است.

 

شما چه کانال دیگری رو می شناسید که قدیمی باشه و از قلم افتاده باشه؟


2 thoughts on “فهرست کانال های تلگرامی بازاریابی و تبلیغات // قدیمی ترین کانال ها”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *