افتتاح شعبه گیشای توت طلایی // خلق برند محبوب دیگری توسط بابک بختیاری

چند سالی است که شاهد ظهور کسب‌وکارهای مختلف غذا و خوراکی در کشورمان هستیم. این کسب‌وکارها گاه به صورت رستوران‌های ایرانی و فرنگی و گاه به صورت کافی‌شاپ‌های عادی و مدرن ایجاد شده‌اند و فضای شهر و سبک زندگی ما را تغییر داده‌اند. شاید شما هم این جمله را شنیده باشید که ورود به حوزه غذا و خوراکی باخت ندارد، چرا که مردم صرف‌نظر از اینکه هر روز به آن نیازمندند، از آن به عنوان یک نوع جدی از تفریح و سرگرمی هم استقبال می‌‌کنند و این موضوع نه تنها خاص کشور ما که در تمام دنیا امری عادی و پذیرفته شده است.

در میان این‌همه انتخاب برای غذا و خوراکی، برخی محصولات و برندها خاص‌تر هستند و بیشتر در ذهن‌ می‌مانند. مسلما هر یک از ما خاطراتی از برندهای خوراکی مورد علاقه‌مان داریم و برای زنده‌کردن این خاطرات و لذت‌بردن دوباره از آن‌ها باز هم به سراغ فلان رستوران یا فلان کافی‌شاپ می‌رویم. یکی از این برندها که بی‌گمان هنوز در یادها زنده است “بستنی‌های آیس‌پک” است، اختراع اول بابک بختیاری که در زمان خودش سروصدای زیادی به راه انداخت و پس از آن محصولات زیادی با تقلید و برپایه همان آیس‌پک جان گرفتند.

پس از هیاهو و تب پرحاشیه نوتلابارها و نوتلالندها و … با محصولات جذاب و هیجان‌انگیزشان، این روزها شاهد تولد یک برند جدید از مخترع آیس‌پک هستیم. “توت طلایی” با نزدیک به ۴۰ شعبه در تهران، در میان فروشگاه‌های اختصاصی بستنی و خوراکی‌های مبتنی بر شکلات و قهوه به خوبی جلب‌توجه می‌کند.

منوی این برند شامل انواع بستنی‌ها، شیک‌ها، کرپ، میکس‌های وافل، میوه و بستنی و قهوه‌های گرم است. انتخاب شعار بسیار خوب انجام شده … یک جمله انگیزه‌بخش که می‌گوید “رویاهاتو دنبال کن، اونا راه رو بلدن”، جمله‌ای که می‌تواند هر رهگذری که قصد خرید هم ندارد، لحظه‌ای در مقابل خود متوقف کند.

روز بیست‌ویکم بهمن ماه شعبه ۲۹ام این برند در محله کوی نصر(گیشا) همراه با مراسم آتش‌بازی و پذیرایی از مهمانان افتتاح شد. صدای آتش‌بازی‌ها در شب یکی از بزرگ‌ترین اعیاد ملی ما یعنی ۲۲ بهمن نیز هیجان خوبی را در فضا ایجاد کرده بود و با وجود بارش باران شاهد استقبال خوب مردم و هیجان آن‌ها برای امتحان‌کردن محصولات این برند جدید که در شب افتتاحیه با تخفیف ارائه می‌شد، بودیم.

واکنش مردمی نشان می‌‌دهد که جامعه دوست‌دار شادی است و از فعالیتی که او را به شادی و خوش‌بودن سوق بدهد استقبال می‌کند. لذت‎‌هایی که مردم از مصرف محصولاتی مانند توت طلایی می‌برند اگرچه کوتاه‌مدت است ولی خیلی خوب در خاطر آن‌ها می‌ماند. به‌طور کلی جمع‌شدن مردم در کنار هم برای فعالیتی شادی‌بخش مانند خرید و خوردن یک محصول خوشمزه هم شادی مضاعف می‌آفریند و اتفاق بهتر هم آنجاست که چنین شادمانی به‌واسطه یک برند ایرانی خلق شود.

کافه بازاریابی برای توت طلایی آرزوی موفقیت و پیروزی می‌کند.


6 thoughts on “افتتاح شعبه گیشای توت طلایی // خلق برند محبوب دیگری توسط بابک بختیاری”

  1. درود
    مطلب خوبی بود.
    جمله انگیزشی که آقای بختیاری انتخاب کرده واقعا زیباست و به قول نویسنده محترم ، برای لحظه ای هم که شده رهگذر را جلوی خودش متوقف میکنه و این اصل فروش و بازاریابی هست.
    اما برام سوال هست که این جمله چه ارتباطی میتونه با توت طلایی داشته باشه؟!

  2. با سلام
    بهتر بود فونت خواناتری رو برای تابلو سر درب مغازه انتخاب می کردند چون به خاطر عکس بستنی قیفی که روی تابلو هستش ذهن بیشتر مردم رو به سمت نون طلایی میبره تا توت طلایی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *