حل چالش نمایش اعتماد برای برند سرمایکس در نمایشگاه الکامپ توسط پلاتین

نمایشگاه بین‌المللی الکامپ امسال شاهد حضور برندهای برتر فناوری اطلاعات و ارتباطات بود که یکی از برجسته‌ترین آن‌ها، سرمایکس با طراحی غرفه‌ای ویژه توسط آژانس ارتباطات و بازاریابی پلاتین بود. سرمایکس که اولین صرافی ارز دیجیتال در ایران(حوزه فینتک) است، با این حضور پررنگ، توانست اعتماد کاربران و نوآوری‌های خود را به نمایش بگذارد.

آژانس پلاتین با تحلیل دقیق بازار و شناخت چالش‌های پیش‌روی سرمایکس، استراتژی جامعی تدوین کرد. اعتماد کاربران به سرمایکس، به عنوان بزرگ‌ترین سرمایه این شرکت، محور اصلی این استراتژی بود. دپارتمان خلاقیت پلاتین با تمرکز بر شفافیت، ایده‌ای جذاب برای نمایش این ویژگی اصلی سرمایکس طراحی کرد.

پلاتین در مدت کمتر از ده روز، توانست غرفه‌ای خلاقانه و منحصربه‌فرد برای سرمایکس طراحی و اجرا کند. استفاده از عنصر شیشه به عنوان نماد شفافیت و طراحی دایره‌ای بزرگ در وسط غرفه که نشان‌دهنده اتحاد و اعتماد بود، بازدیدکنندگان را تحت تأثیر قرار داد. این دایره به عنوان اتاق VIP غرفه عمل می‌کرد که جلسات مهم در آن برگزار می‌شد.

به گفته فرشاد پورصادق، مدیرعامل و بنیان‌گذار آژانس ارتباطات و بازاریابی پلاتین، در این پروژه سعی شد هدف اصلی برند به صورت ملموس در یکی از مهم ترین نقاط تماس برند یعنی غرفه و رسانه ها نمایش داده شود.

برای جذب کاربران جدید، پلاتین بازی‌ای متناسب با فضای رمزارزها طراحی کرد که بازدیدکنندگان با پیروزی در آن، جایزه‌ای به صورت رمزارز دریافت می‌کردند. همچنین، کارت‌های شفاف با مقداری رمزارز به بازدیدکنندگان خاص اهدا شد که آن‌ها را به کاربران جدید سرمایکس تبدیل می‌کرد. تمامی اقدامات یکپارچه طراحی و اجرا شده توسط آژانس پلاتین، ویژگی‌های اصلی سرمایکس یعنی اعتماد و شفافیت را در ذهن بازدیدکنندگان غرفه ثبت کرد. این موفقیت، رضایت کامل سرمایکس از همکاری با پلاتین را به همراه داشت و این آژانس را به عنوان یکی از برترین‌های حوزه ارتباطات و بازاریابی در نمایشگاه الکامپ معرفی کرد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *