تبلیغ بازها // بیمه travelers // حتی فکرش را هم نمی کنید

بخش تبلیغ بازهای این نوبت را با تبلیغی از بیمه travelers با شما هستیم. این بیمه یکی از بیمه های معروف دنیاست که همواره در اگهی ها حرفی تازه می زند. نماد چتر که در اکثر شرکتهای بیمه دنیا و ایران به عنوان نماد بیمه استفاده می شود به شکل خیلی قوی در اگهی های این برند به کار گرفته می شود البته به استثنای این اگهی. این اگهی در حکم دیدن یک فیلم کوتاه لذت بخش است. با هم این اگهی را ببینیم و لذت ببریم.لطفا بعد از دیدن این اگهی از تاثیرگذاری آن برایمان بنویسید


14 thoughts on “تبلیغ بازها // بیمه travelers // حتی فکرش را هم نمی کنید”

 1. ممنون واقعا جالب و تاثیر گذار بود. ممکنه که ما به خیال خودمان فکر همه جنبه های کارمان را بکنیم، اما باز هم هستن مواردی که یا خارج از کنترل ما هستند یا در محاسبه های خود به آن دقت نکرده ایم. در این لحظات است که بیمه می تواند یک پشتیبان باشد.

 2. سلام جناب محمدیان و ممنون از انتخاب خوب شما که مثل همیشه هوشمندانه بود

  به معنای واقعی برایم تاثیرگذار بود و بی اختیار به یاد برادران رایت افتادم و اینکه درطول تاریخ بشریت، این سودای پرواز، چه ها که نکرد با این فرزند آدم...
  شاید در لحظه سقوط این عزیز، آخرین جمله ای که به ذهنش خطور نمود این شعر معروف مولانا باشد!!
  "چه دانستم که این سودا مرا زین سان کند مجنون..."
  بگذریم...می دونم خیلی پرت و پلا گفتم!

  ولی یک علامت سوال همیشه در ذهنم هست. عنصر "خطر" که ماهیتش قدمتی دارد به درازای طول تاریخ بشر، چرا صنعت وابسته به آن یعنی بیمه اینقدر نوپاست؟!!!

  1. جناب جاوید عزیز، به تعریف زیر توجه کنید:
   "بیمه عقدی است که به موجب آن یک طرف تعهد میکند در ازای پرداخت وجهی یا وجوهی ، از طرف دیگر در صورت بروز حادثه خسارت وارده بر او جبران شود و یا وجه معینی بپردازد". همانطور که مشخص است، حادثه یا خطر بروز حادثه، مهمترین مفهومی است که اساس تعریف بیمه را تشکیل می دهد. بنابراین ماهیت خطر قدمتی همتراز با قدمت بیمه دارد. اگر به آگهی های تبلیغاتی رسانه ای و چاپی شرکت های مختلف بیمه در سراسر دنیا توجه کنیم می بینیم که تقریباً همه آنها بیمه را ابزاری برای کم رنگ کردن آثار احتمالی بروز حادثه (خطر) معرفی می کنند، گاهی با درون مایه طنز و کاهی ترس. اما اثرگذاری این درون مایه ها در فرهنگ های مختلف متفاوت است. چیزی که عیان است این است که بواسطه عملکرد بسیار ضعیف و بد بسیاری از شرکت های بیمه گر (حتی تامین اجتماعی به عنوان تنها بیمه اجباری) و صد البته بسیاری از نمایندگان سوداگر بیمه، برداشت عامه مردم در ایران نسبت به بیمه بسیار منفی است. این مورد در کنار عدم ثبات اقتصادی کشور طی سال های متمادی را می توان مهمترین عامل کم اقبال بودن صنعت بیمه در کشور در نظر گرفت. شاید باورتان نشود که نزدیک به ۴۰ درصد وسایل نقلیه موتوری در کشور ما بیمه شخص ثالث ندارند، با وجود اینکه نداشتن بیمه شخص ثالث جریمه نقدی(ابزار تنبیهی) دارد.

   1. ممنون از شما جناب حسینی عزیز
    منظور بنده از نوپایی این صنعت بیشتر از جنس فرمایشات حضرتعالی بود. منظورم همان عدم اقبال عامه مردم ایران نسبت به بیمه است.
    بنده حدود ۱۲ سال قبل با یکی از شرکتهای بزرگ بیمه همکاری داشتم و هرچند که توانستم قرارداد بیمه آتش سوزی و مسئولیت چند واحد صنعتی و هتل را ببندم، ولی خوشبختانه یا متاسفانه با اتفاق افتادن سانحه ای نه چندان سنگین برای یکی از کارخانجات و عدم پاسخگویی مناسب بیمه گر(به صورتی که در هنگام قرارداد عنوان نموده بود) باعث شد که بنده حداقل برای حفظ آبروی خود برای همیشه با این صنعت خداحافظی کنم(!) و از آن موقع تاکنون فقط بابت تمدید بیمه شخص ثالث مراجعه دارم. البته فکر میکنم که درحال حاضربه دلیل وجود رقبای بیشتر وضعیت خدمات دهی و پاسخگویی به تعهدات توسط بیمه گربهتر شده باشد.

 3. سلام واقعا ممنونم بسیار تاثیر گذار بود و ممنون جناب حسینی بابت توضیحات با اجازه شما البته با ذکر منبع در صفحه شخصیم در ایستاگرام با متن و توضییح شما می گذارم
  تشکر از کافه بازاریابی

  1. اقای دکتر
   طبق مرام نامه ای که این بخش داره راه اندازی اون فقط برای لذت بردن بود
   با این تفاسیر شاید منتقلش کنیم به کنال تلگرام کافه
   اجازه یدید بررسی کنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *