بیمه دات کام و ازکی،نبرد دو برند بزرگ صنعت فروش آنلاین بیمه

این مرد نقش اول آگهی های ازکی است! این آگهی را ببینید که یک نبرد عیان تبلیغاتی است. بین بیمه دات کام و ازکی،نبرد دو برند بزرگ صنعت فروش آنلاین بیمه. قصد ندارم خیلی وارد بحث استراتژی کسب و کار بشم که درست هست که بیمه دات کام به رقیب خود حمله می کند یا نه؟! و اینکه هزینه لازم برای این جنگ را دارد یا نه! ولی اساسا حمله مستقیم به رقیب قابل احترام،  و دقیقا از همان نقطه که مزیت اوست، به عنوان یک استراتژی کسب و کار شناخته می شود که حمله کننده با یک  ارزش پیشنهادی جذاب این کار را بکند!

بیمه دات کام با این آگهی، محتوایی چالشی رو تولید کرده که که نشان از بلوغ تبلیغاتی بیمه دات کام و جنبه بالای  ازکی به عنوان دو قدرت صنعت فروش آنلاین بیمه دارد. آگهی کانسپت قیمت ارزان را به چالش می کشد و مخاطب را دعوت به خرید”به قیمت” می کند و اهمیت پوشش های بیمه ای را دوباره بولد می کند. در بازاری که مخاطب نسبت به بیمه هر روز آگاه تر می شود این استراتژی ارزش تست کردن دارد. بپذیریم رفته رفته بازیگر ثابت بیمه دات کام برای مخاطب در حال “کد” شدن است. اما ساخت آگهی، جای بحث دارد.

شما این استراتژی را چطور ارزیابی می کنید. ساخت آگهی چنگی به دل می زند؟! به دوستانم در بیمه دات کام که می دانم برای این خروجی سختی های زیادی کشیدند خسته نباشید می گم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *