لینکهای پرومکس چیست و چطور می توان از آن استفاده کرد

معمولا زمان زیادی طول می‌کشد تا رپورتاژ آگهی خود را در نتایج برتر گوگل مشاهده کنید؛ همچنین تولید محتوای مناسبی که بتواند در صدر نتایج جستجو قرار گیرد، هزینه و زمان زیادی را می خواهد .اما در لینک‌پرومکس از متن مقالاتی که در رتبه‌های برتر گوگل قرار دارند و از قبل منتشر و ایندکس شده‌اند، می تواند برای بالا کشیدن خود و پروموت خودتون استفاده کنید. این می‌تواند دردسر تولید محتوا و تلاش برای رسیدن به رتبه‌های برتر گوگل را برای شما کم کند. لینک پرومکس، بک لینکی است که با بهره گیری از آن می‌توانید از متن مطالبی که در گوگل دارای رتبه بالا (صفحه اول گوگل)هستند، لینک به سایت و کسب و کار خود دریافت کنید.

به زبان ساده، فرض کنید شما شرکت دیجیتال مارکتینگ دارید، مخاطب شما موضوعی مثل بهترین شرکت دیحیتال مارکتینگ در ایران را جستجو می کند و گوگل در صفحه اول خود چند لینک را پیشنهاد می دهند. علاقه نداشتید که در آن یادداشت از کسب و کار شما مطلبی گفته شده باشد و لینکی به سایت شما داده شود؟ اگر بتوانید در آن یادداشت که در لینک اول یا صفحه اول گوگل است حضور پیدا کنید، ره صد ساله را یک شبه رفته اید. در غیر این صورت باید خودتان مطلبی بنویسید و روی سئوی آن به قدری کارکنید که وارد صفحه اول گوگل شوید. نهایتا این لینکها و مقالات که می توانید به عنوان میانبر در آن حضور پیدا کنید و در صفحه اول گوگل به مخاطب پیشنهاد شوید لینک های پرومکس هستند که جایگاههای آن قابل خرید است. حالا فرض کنید شما رستورانی در گیلان دارید. مخاطب شما جستجو می کند “بهترین رستوران های گیلان”، باز تعدادی لینک پرومکس هستند که در انها بهترین رستوران های گیلان پیشنهاد شده. شما می توانید با پرداخت هزینه در آن یادداشتها جایگاه داشته باشید و در ان ده پیشنهاد باشید.

علاوه بر اینها، چون لینک‌پرومکس روی کلمه کلیدی مرتبط با کسب‌وکار شما و در مقاله‌ای مرتبط منتشر می‌شود، فرصت خوبی را برای شما ایجاد می‌کند تا مخاطبین هدفمندی به سایت خود روانه کرده و همچنین اعتبار بیشتری را از لینک‌تان دریافت کنید.

در کافه بازاریابی ما حساب ویژه ای روی لینکهای پرومکس باز کرده ایم. تا اینجا شما می توانید این لینکهای پرومکس و پرمخاطب که در گوگل رتبه خوبی دارند را ببینید.

بهترین شرکت های تبلیغاتی ایران کدامند؟ | معرفی ۵ مورد از شرکتهای تبلیغاتی ایران

فهرست کامل شرکت های دیجیتال مارکتینگ ایران // یک فهرست مهم

نظرسنجی // بهترین شرکت اتوبوسرانی “بین شهری” را معرفی کنید؟


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *